Povezane vesti
Auto-putevima kroz Crnu Goru i Hrvatsku sa srpskim tagom Evo kada počinje primena platforme "Toll4All"
Dnevnik 06.03.2024
Kroz Crnu Goru će se od sredine aprila, a auto-putevima kroz Hrvatsku od 15. maja prolaziti sa srpskim uređajem za elektronsku naplatu putarine. "Putevi Srbije" su na Kopaoniku predstavili platformu na kojoj će vlasnici TAG-ova moći da se registruju za… »
Jedinstven sistem naplate putarine sa Hrvatskom od 15. maja, sa C. Gorom za mesec dana
RTV 06.03.2024
KOPAONIK - Jedinstven sistem naplate putarine putem platforme "TOLL4ALL" trebalo bi da bude u funkciji od 15. maja sa Hrvatskom, a sa Crnom Gorom najkasnije za mesec dana, izjavio je danas za Tanjug pomoćnik izvršnog direktora Sektora za naplatu putarine… »
Vesti dana »
Vučić na pitanje Insajdera rekao da postoji kost-benefit analiza za EXPO i dodao da je jedno EXPO sajt koji će koštati do dve milijarde, a drugo širi deo
Insajder pre 1 satjoš 29 povezanih
Bela kuća: Kina i SAD kažu da Iran ne treba da ima nuklearno oružje i da Ormuski moreuz bude otvoren
Beta pre 50 minutajoš 91 povezana
Poslanička pitanja o Muzeju Jugoslavije, Apoteci "Beograd"; nastavljena rasprava o izbornim zakonima
RTS pre 15 minutajoš 21 povezana
Bobičasto voće s hepatitisom A: Nemačka izdala novo upozorenje za namirnice iz Srbije
Vreme pre 10 minutajoš 22 povezane
Teška noć za Kijev: Veliki ruski napad, pogođen stambeni soliter, deca među ranjenima
BBC News pre 40 minutajoš 21 povezana


