Povezane vesti
U ovom gradu espreso i pivo koštaju 120 dinara! Gosti oduševljeni cenama, ali imaju jednu veliku zamerku
Mondo 06.03.2024
U nekim kafićima u Vlasotincu kafa espreso i pivo od 0,33 l koštaju svega 120 dinara. U nekim kafićima u Vlasotincu kafa espreso i pivo od 0,33 l koštaju svega 120 dinara. Inflacija je odavno uzela maha, cene rastu gotovo svakodnevno, ali pojedini lokali… »
Grad u kojem kafa i pivo koštaju 120 dinara: Gosti cenovnik gledaju u neverici
Blic 06.03.2024
U pojedinim kafićima u Vlasotincu espreso kafa i pivo 0,33 l koštaju samo 120 dinara. Međutim, mnoge mušterije koje posete jedan ugostiteljski objekat u centru grada zameraju što konobari ne kuvaju domaću kafu. - Rođena sam u ovom gradu, ali sam se… »
Vesti dana »

Strašne gužve u Beogradu: Sve stoji u ovim delovima grada, izbegavajte centar ako možete (Foto)
Mondo pre 53 minutajoš 59 povezanih

Davidovac: Poremećen je koncept naše ekipe potpuno, ali ne ostaje nam ništa drugo nego da se borimo
Sportski žurnal pre 3 minutajoš 40 povezanih

Računi manji i do 7 odsto! Evo kako da ostvarite popust na struju - privilegije za domaćinstva već na računima za oktobar
Kurir pre 3 satajoš 40 povezanih