Povezane vesti
Zajednička pozicija EU o Planu rasta za ZB: Preduslov pošteni izbori i primena dogovora iz Ohrida
NIN 07.03.2024
Poštovanje demokratskih mehanizama, uključujući slobodne i poštene izbore, kao i poštovanje vladavine prava i osnovnih prava, biće preduslovi za dobijanje sredstava iz Plana rasta za Zapadni Balkan, predviđa usvojena zajednička pozicija zemalja članica… »
Zajednička pozicija EU o Planu rasta za ZB: Preduslovi pošteni izbori i primena dogovora iz Ohrida
Danas 07.03.2024
Poštovanje demokratskih mehanizama, uključujući slobodne i poštene izbore, kao i poštovanje vladavine prava i osnovnih prava, biće preduslovi za dobijanje sredstava iz Plana rasta za Zapadni Balkan, predviđa danas usvojena zajednička pozicija zemalja… »
Članice EU: Slobodni izbori, vladavina prava preduslovi za korišćenje sredstava za Srbiju
Danas 06.03.2024
Poštovanje demokratskih mehanizama, održavanje slobodnih i fer izbora i princip vladavine prava biće preduslov za korišćenje sredstava iz fonda za rast Zapadnog Balkana, vrednog šest milijardi evra, stoji u zajedničkoj poziciji zemalja članica o planu… »
Vesti dana »
VJT radi na slučaju zloupotrebe javnih nabavki za radove na nalazištu Caričin grad i manastir Manasija
RTS pre 4 minutajoš 24 povezane
Dan Akademije umetnosti u Novom Sadu: Protest ispred galerije koju joj grad oduzima
Insajder pre 2 satajoš 18 povezanih
Zaplenjeno 439 kilograma duvana u Pirotu: Krivična prijava zbog nedozvoljenog prometa
Pirotske vesti pre 1 satjoš 76 povezanih




