Povezane vesti

„Dobijam pretnje smrću, žele da me proteraju iz države“: Sajsi MC otkrila sa čime se suočava nakon žiriranja u finalu…

„Dobijam pretnje smrću, žele da me proteraju iz države“: Sajsi MC otkrila sa čime se suočava nakon žiriranja u finalu…

Nova 07.03.2024
Drama koja je nastala pre par dana nakon završetka finala takmičenja "Pesma za Evroviziju" još uvek je glavna tema kako na društvenim mrežama tako i u svim medijima. Naime, burne reakcije i podela javnosti usledile su nakon što je žiri takmičenja… »
Sajsi MC dobija jezive pretnje: "Ima i tih koji hoće da me proteraju iz države, Srbin iz Francuske mi je poslao bizarnu…

Sajsi MC dobija jezive pretnje: "Ima i tih koji hoće da me proteraju iz države, Srbin iz Francuske mi je poslao bizarnu…

Kurir 07.03.2024
Drama koja je počela par dana po završetku finala takmičenja " Pesma za Evroviziju" još uvek glavna tema kako na društvenim mrežama tako i u svim medijima. Naime, javnost se podelila nakon što je žiri takmičenja proglasio Teya Doru za pobednicu… »
Konstrakta prokomentarisala glasanje žirija PZE i bodove Sajsi MC, pa se nadovezala na Breskvicu: „Komično je i opasno“

Konstrakta prokomentarisala glasanje žirija PZE i bodove Sajsi MC, pa se nadovezala na Breskvicu: „Komično je i opasno“

Nova 07.03.2024
I pet dana nakon finalne večeri "Pesme za Evroviziju", javnost ne prestaje da priča o glasovima žirija, posebno članice Sajsi MC koja je bila deo stručnog tima. Mnoge fanove drugoplasirane takmičarke Anđele Ignjatović Breskvice pogodilo je to šzo… »
"Sajsi MC ima pravo na to": Konstrakta odbranila odluku stručnog žirija, a evo šta kaže za Breskvicu:"Komično je i opasno"

"Sajsi MC ima pravo na to": Konstrakta odbranila odluku stručnog žirija, a evo šta kaže za Breskvicu:"Komično je i opasno"

Blic 07.03.2024
Pet dana nakon kraja finalne večeri "Pesme za Evroviziju" javnost i dalje ne prestaje da bruji o glasovima Sajsi MC koja je bila deo stručnog žirija. Mnogi fanovi pobesneli su nakon što je Sajsi MC dala Anđeli Ignjatović Breskvici 0 poena, a Teya… »
"Što 'Ramonda' nije patriotizam ako znamo šta je, a 'Gnezdo orlovo' jeste?" Voditelj sasekao kompozitore u studiju

"Što 'Ramonda' nije patriotizam ako znamo šta je, a 'Gnezdo orlovo' jeste?" Voditelj sasekao kompozitore u studiju

Blic 07.03.2024
Iako je prošlo četiri dana otkako je završeno finale "Pesme za Evroviziju", na kom je Teya Dora osvojila pobedu, dok je na drugom mestu završila Anđela Ignjatović Breskvica sa pesmom "Gnezdo orlovo", i dalje se polemiše o tome ko je trebalo da… »
"Nisam znao ko je Sajsi MC, Breskvica nije zaslužila 0 poena": Dejan Petrović za "Blic o žiriju i glasanju na Beoviziji…

"Nisam znao ko je Sajsi MC, Breskvica nije zaslužila 0 poena": Dejan Petrović za "Blic o žiriju i glasanju na Beoviziji…

Blic 07.03.2024
Iako je takmičenje "Pesma za Evroviziju 2024" gotovo, utisci se i dalje nisu slegli, a komentari nezadovoljne publike sve su žešći. Nije tajna da su Teya Dora i Anđela Ignjatović Breskvica bile favoriti na takmičenju, a nakon što je Sajsi MC… »
"Svako treba da snosi odgovornost za svoje postupke i glasove!" Kolega iz stučnog žirija udario na Sajsi mc zbog 0 poena…

"Svako treba da snosi odgovornost za svoje postupke i glasove!" Kolega iz stučnog žirija udario na Sajsi mc zbog 0 poena…

Kurir 07.03.2024
Dejan Petrović, trubač i član žirija takmičenja "Pesma za Evroviziju", uključio se u Puls Srbije gde je domaćinu emisije Ivanu Gajiću otkrio više o svom iskustvu tokom takmičenja. - Poslednje dve do tri godine nemam na svom telefonu društvene… »
"Breskvicina Pesma je bila jača od teodorine": Kolega iz žirija udario na Sajsi mc "Nisam znao čime se bavi!"

"Breskvicina Pesma je bila jača od teodorine": Kolega iz žirija udario na Sajsi mc "Nisam znao čime se bavi!"

Mondo 07.03.2024
Naš napoznatiji trubač Dejan Petrović bio je član stručnog žirija u finalu Izbora za pesmu Evrovizije. Naš napoznatiji trubač Dejan Petrović bio je član stručnog žirija u finalu Izbora za pesmu Evrovizije. Dejan Petrović, trubač i član… »
Sajsi MC ima visoko obrazovanje: Završila je ovaj fakultet, a nakratko ga napustila iz ovog razloga

Sajsi MC ima visoko obrazovanje: Završila je ovaj fakultet, a nakratko ga napustila iz ovog razloga

Blic 06.03.2024
Pevačica Ivana Rašić, poznatija pod pseudonimom Sajsi MC, našla se u žiži javnosti nakon što je pre nekoliko dana bila članica stručnog žirija na "Pesmi za Evroviziju". Naime, skandal je nastao jer pevačica nijedan glas nije dala jednom od… »

Vesti dana »