Povezane vesti

Čime se bave žene koje su razbile u kvizovima u Srbiji: Jedna od njih je keramičarka, a evo i koliko su zaradile

Čime se bave žene koje su razbile u kvizovima u Srbiji: Jedna od njih je keramičarka, a evo i koliko su zaradile

Mondo 07.03.2024
Kvizovi su kod nas veoma popularni, a ove žene su apsolutni rekorderi u znanju! Kvizovi su kod nas veoma popularni, a ove žene su apsolutni rekorderi u znanju! Kad god u nekom kvizu pobedi žena, o tome se priča danima. A ko su i čime se u životu… »
Pobednica Potere Sanja Pavlović: Znanje se uvek isplati, ja sam se zato i nadala pobedi

Pobednica Potere Sanja Pavlović: Znanje se uvek isplati, ja sam se zato i nadala pobedi

Nova 07.03.2024
Profesorka književnosti i ljubiteljka kvizova, Sanja Pavlović, u ovonedeljnoj epizodi samostalno je pobedila Tragača Žarka i osvojila 500.000 dinara u kvizu Potera koji se emituje na javnom servisu. Time se upisala na listu rekordera Potere, postavši… »
Čime se u životu bave žene koje su razbile u kvizovima u Srbiji? Kući nakon takmičenja ponele ogromne svote novca, a evo…

Čime se u životu bave žene koje su razbile u kvizovima u Srbiji? Kući nakon takmičenja ponele ogromne svote novca, a evo…

Kurir 07.03.2024
Kad god u nekom kvizu pobedi žena, o tome se priča danima. A ko su i čime se u životu bave žene koje su pobedile u domaćim kvizovima, probali smo da saznamo i okupile smo na jednom mestu žene od znanja. Kvizovi su kod nas veoma popularni, a i dalje… »

Vesti dana »