Povezane vesti

„Ništa mi draže nema nego što smo Lazu odrali, znači brate, ja ne mogu da ti opišem“ Snimci sa suđenja lede krv

„Ništa mi draže nema nego što smo Lazu odrali, znači brate, ja ne mogu da ti opišem“ Snimci sa suđenja lede krv

Dnevnik 07.03.2024
U nastavku suđenja organizovanoj kriminalanoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, okrivljeni-saradnik Srđan Lalić rekao je da su 14. oktobra 2020. godine pripadnici ove grupe četiri osobe oteli, a tri ubili. Prethodno su u sudnici preslušani… »
"Ništa mi draže nema, nego što smo Lazu odrali": Marko Miljković likovao nad ubistvom Vukićevića

"Ništa mi draže nema, nego što smo Lazu odrali": Marko Miljković likovao nad ubistvom Vukićevića

Telegraf 07.03.2024
Na prošlom ročištu pregledana je "Skaj" komunikacija u vezi sa dve likvidacije, a danas se nastavlja sa čitanjem i slušanjem poruka klana. Suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u… »
Suđenje Belivukovoj grupi, pušteni snimci planiranja otmice i opisivanja detalja mučenja

Suđenje Belivukovoj grupi, pušteni snimci planiranja otmice i opisivanja detalja mučenja

RTS 07.03.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu je preslušavanjem audio-snimaka telefonskih razgovora sa "Skaj" aplikacije nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se terete za sedam ubistava, trgovinu… »
Tući će te, molićeš da te ubiju! Brutalne poruke Belivukog klana o ubistvu Vukićevića: Kome će Grobari da pu*e k**AC?

Tući će te, molićeš da te ubiju! Brutalne poruke Belivukog klana o ubistvu Vukićevića: Kome će Grobari da pu*e k**AC?

Mondo 07.03.2024
Danas je u Specijalnom sudu nastavljeno suđenje pripadnicima klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. Danas je u Specijalnom sudu nastavljeno suđenje pripadnicima klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. U Specijalnom sudu je danas nastavljeno… »
Nastavak suđenja Belivukovoj grupi: Pušteni snimci planiranja otmice Vukićevića

Nastavak suđenja Belivukovoj grupi: Pušteni snimci planiranja otmice Vukićevića

Insajder 07.03.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je preslušavanjem audio snimaka telefonskih razgovora sa "Skaj" aplokacije nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se terete za sedam ubistava… »
„Tajson će da ga ščepa. Kad ga uhvati za kragnu, oni će da istrče“: Na suđenju klanu Belivuk slušaju se poruke…

„Tajson će da ga ščepa. Kad ga uhvati za kragnu, oni će da istrče“: Na suđenju klanu Belivuk slušaju se poruke…

Nova 07.03.2024
Suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, optuženom za sedam likvidacija, nastavljeno je danas pred Specijalnim sudom u Beogradu. Pretres je nastavljen pregledanjem Skaj dokumentacije, odnosno audio poruka, kao i fotografija iz… »
"Skočite na njega, neka ga Tajson uhvati": U nastavku suđenja Belivukovoj grupi pušteni snimci otmice Lazara Vukićevića

"Skočite na njega, neka ga Tajson uhvati": U nastavku suđenja Belivukovoj grupi pušteni snimci otmice Lazara Vukićevića

Euronews 07.03.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je preslušavanjem audio snimaka telefonskih razgovora sa "Skaj" aplokacije nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se terete za sedam ubistava… »
Nastavak suđenja Belivukovoj grupi: Pušteni snimci planiranja otmice Vukićevića

Nastavak suđenja Belivukovoj grupi: Pušteni snimci planiranja otmice Vukićevića

RTV 07.03.2024
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu danas je preslušavanjem audio snimaka telefonskih razgovora sa "Skaj" aplikacije nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se terete za sedam… »
Danas se nastavlja suđenje Belivukovoj grupi šta će da pokaže "Skaj"

Danas se nastavlja suđenje Belivukovoj grupi šta će da pokaže "Skaj"

Dnevnik 07.03.2024
BEOGRAD: U Specijalnom sudu u Beogradu danas bi, izvođenjem dokaza sa kriptovane aplikacije "Skaj", trebalo da se nastavi suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se optužnicom terete za sedam… »

Vesti dana »