Povezane vesti

Četiri najozbiljnija kandidata u trci za premijera! Vlada za desetak dana, evo ko ima najveće šanse da bude na njenom čelu

Četiri najozbiljnija kandidata u trci za premijera! Vlada za desetak dana, evo ko ima najveće šanse da bude na njenom čelu

Kurir 07.03.2024
Mandatar za sastav nove vlade biće poznat do kraja sledeće nedelje, a najozbiljniji kandidati za premijera su Miloš Vučević i Siniša Mali. Međutim, u trci za premijersko mesto su i Marko Đurić i Ivica Dačić, tvrde izvori Kurira. Vučević i… »
"To što je predsednik odlučio da zadrži anu Brnabić u epicentru politike, pokazuje 2 stvari!" Analitičari tvrde: Rešenje…

"To što je predsednik odlučio da zadrži anu Brnabić u epicentru politike, pokazuje 2 stvari!" Analitičari tvrde: Rešenje…

Kurir 07.03.2024
Jučerašnja sednica Predsedništva SNS donela je razrešenje kada je reč o kandidatima za mesto predsednika Skupštine Srbije i mesto gradonačelnika Beograda. Na sednici je dogovoreno da je kandidat za predsednicu Skupštine Srbije Ana Brnabić, a… »
4 Kandidata za novog premijera Srbije! Vlada do sredine marta, evo ko je glavni favorit za mesto mandatara

4 Kandidata za novog premijera Srbije! Vlada do sredine marta, evo ko je glavni favorit za mesto mandatara

Mondo 07.03.2024
Mandatar za sastav nove vlade biće poznat krajem sledeće nedelje. Mandatar za sastav nove vlade biće poznat krajem sledeće nedelje. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je na konferenciji za medije u sredu ko su kandidati za gradonačelnika… »
Bojan Vranić (profesor FPN): Očekivano da Ana Brnabić bude predsednica Parlamenta (VIDEO)

Bojan Vranić (profesor FPN): Očekivano da Ana Brnabić bude predsednica Parlamenta (VIDEO)

Insajder 07.03.2024
Umesto izvršne – zakonodavna vlast. Posle tri mandata na mestu predsednice Vlade Srbije, Ana Brnabić je predložena za predsednicu Parlamenta Srbije; poručuje da počinje odmah da uči sve ono što će joj biti potrebno na novom radnom mestu. Kazna… »
Tim za nemanjinu 11: Ko su sve kandidati za premijera i ministre?

Tim za nemanjinu 11: Ko su sve kandidati za premijera i ministre?

Kurir 07.03.2024
Mada smo istog dana mogli da saznamo ko su kandidati za parlament, gradonačelnika i mandatara, ipak smo ostali uskraćeni za tu informaciju. Kažu - još malo neizvesnosti. Ime mandatara saopštiće za desetak dana. Do tada, aktivno se spekuliše. Za… »
“Vučić otvorio karte”: Kako regionalni mediji pišu o tome što je srpski lider predložio Brnabić za predsednicu…

“Vučić otvorio karte”: Kako regionalni mediji pišu o tome što je srpski lider predložio Brnabić za predsednicu…

Danas 07.03.2024
Ana Brnabić je kandidatkinja za predsednicu Skupštine Srbije, prenose regionalni mediji saopštenje predsednika Aleksandra Vučića. „Dakle, Ana Brnabić više neće biti predsednica Vlade Srbije, kao ni član Vlade“, kazao je Vučić novinarima… »
Ponoš: Brnabić je Vučićev najbolji đak, kao što je on bio Šešeljev

Ponoš: Brnabić je Vučićev najbolji đak, kao što je on bio Šešeljev

Radio 021 07.03.2024
Predsednik stranke Srbija centar Zdravko Ponoš izjavio je da nije iznenađenje to što je kandidatkinja za predsednika Skupštine Srbije aktuelna premijerka Ana Brnabić. Ocenio je da ona "može da odgovori Vučićevom razumevanju čemu parlament… »
Brnabić je Vučiću kao Vučić Šešelju: Zdravko Ponoš o budućoj predsednici Skupštine Srbije

Brnabić je Vučiću kao Vučić Šešelju: Zdravko Ponoš o budućoj predsednici Skupštine Srbije

Danas 07.03.2024
Lider stranke Srbija centar Zdravko Ponoš izjavio je za N1 da je predlog da Ana Brnabić bude predsednica Skupštine Srbije očekivan, jer ona, kako je rekao, ima sve kvalifikacije koje se od nje očekuju. „Očekivano je rešenje, dostojno njenog… »
Analitičari komentarišu predlog da Ana Brnabić bude predsednik parlamenta: Ne treba zaboraviti da je to druga funkcija po…

Analitičari komentarišu predlog da Ana Brnabić bude predsednik parlamenta: Ne treba zaboraviti da je to druga funkcija po…

Kurir 07.03.2024
Jučerašnja sednica Predsedništva SNS donela je razrešenje kada je reč o kandidatima za mesto predsednika Skupštine Srbije i mesto gradonačelnika Beograda. Na sednici je dogovoreno da je kandidat za predsednicu Skupštine Srbije Ana Brnabić, a… »
Zdravko Ponoš: Brnabić je Vučićev najbolji đak, kao što je on bio Šešeljev

Zdravko Ponoš: Brnabić je Vučićev najbolji đak, kao što je on bio Šešeljev

Novi magazin 07.03.2024
Lider stranke Srbija centar Zdravko Ponoš izjavio je za N1 da je predlog da Ana Brnabić bude predsednica Skupštine Srbije očekivan, jer ona, kako je rekao, ima sve kvalifikacije koje se od nje očekuju. "Očekivano je rešenje, dostojno njenog… »
Glišić: Morao sam da ugasim telefon - stalno me zovu iz Pambukovice, pitaju gde je Vučić

Glišić: Morao sam da ugasim telefon - stalno me zovu iz Pambukovice, pitaju gde je Vučić

Radio 021 07.03.2024
Predsednik Izvršnog odbora SNS Darko Glišić izjavio je da je jutros morao da ugasi telefon koliko ga zovu meštani sela Pambukovica. Kako je rekao, oni zovu da pitaju kad će predsednik Srbije Aleksandar Vučić da dođe, da ga ugoste. "Imao sam sinoć… »
Vladimir Orlić za "Blic" TV: Radi se na novom političkom pokretu, evo kad će biti formirana nova Vlada Srbije

Vladimir Orlić za "Blic" TV: Radi se na novom političkom pokretu, evo kad će biti formirana nova Vlada Srbije

Blic 07.03.2024
Vladimir Orlić, potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS), govoreći za "Jutro na Blic" izjavio je da su svi ponosni na to da je Ana Brnabić novi kandidat za poziciju predsednika Narodne Skupštine. Ističe da je ona već dokazala da… »
Glišić (SNS): Morao sam da ugasim telefona koliko me pitaju iz Pambukovice kad će Vučić da dođe

Glišić (SNS): Morao sam da ugasim telefona koliko me pitaju iz Pambukovice kad će Vučić da dođe

Beta 07.03.2024
Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišić izjavio je da je jutros morao da ugasi telefon koliko ga zovu meštani sela Pambukovica da pitaju kad će predsednik Srbije Aleksandar Vučić da dođe, da ga ugoste. "Imao sam… »
Glišić (SNS): Za desetak dana znaće se mandatar i ostala kadrovska rešenja

Glišić (SNS): Za desetak dana znaće se mandatar i ostala kadrovska rešenja

Blic 07.03.2024
Predsednikom Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišić izjavio je danas da će za desetak dana biti održana sednica Predsedništva stranke na kojoj će se odlučiti ko će biti mandatar Vlade Srbije, ali da će na toj sednici biti… »
Glišić: Za desetak dana znaće se mandatar i ostala kadrovska rešenja

Glišić: Za desetak dana znaće se mandatar i ostala kadrovska rešenja

PP media 07.03.2024
Predsednikom Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišiće izjavio je danas da će za desetak dana biti održana sednica Predsedništva stranke na kojoj će se odlučiti ko će biti mandatar Vlade Srbije, ali da će na toj sednici biti… »
Glišić (SNS): Morao sam da ugasim telefon koliko me pitaju iz Pambukovice kad će Vučić da dođe

Glišić (SNS): Morao sam da ugasim telefon koliko me pitaju iz Pambukovice kad će Vučić da dođe

Danas 07.03.2024
Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišić izjavio je da je jutros morao da ugasi telefon koliko ga zovu meštani sela Pambukovica da pitaju kad će predsednik Srbije Aleksandar Vučić da dođe, da ga ugoste. „Imao sam… »
Glišić (SNS): Morao sam da ugasim telefona koliko me pitaju iz Pambukovice kad će Vučić da dođe

Glišić (SNS): Morao sam da ugasim telefona koliko me pitaju iz Pambukovice kad će Vučić da dođe

Radio sto plus 07.03.2024
“Imao sam sinoć preko sto poziva meštana kad je Vučić pomenuo (poslanika Bundestaga Josipa) Juratovića, zahvaljuju mu šta su mu preči od kojekakvih belosvetskih prevaranata”, rekao je Glišić za TV Pink navodeći da je to selo na teritoriji… »
Glišić: Ugasio sam telefon koliko me pitaju iz Pambukovice kad će Vučić da dođe

Glišić: Ugasio sam telefon koliko me pitaju iz Pambukovice kad će Vučić da dođe

N1 Info 07.03.2024
Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišić izjavio je da je morao da ugasi telefon koliko ga zovu meštani sela Pambukovica da pitaju kad će predsednik Srbije Aleksandar Vučić da dođe, da ga ugoste. „Imao sam sinoć… »
Glišić (SNS): Morao sam da ugasim telefon koliko me pitaju iz Pambukovice kad će Vučić da dođe, da ga ugoste

Glišić (SNS): Morao sam da ugasim telefon koliko me pitaju iz Pambukovice kad će Vučić da dođe, da ga ugoste

Kurir 07.03.2024
BEOGRAD - Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišić izjavio je da je jutros morao da ugasi telefon koliko ga zovu meštani sela Pambukovica da pitaju kad će predsednik Srbije Aleksandar Vučić da dođe, da ga ugoste. "Imao… »
Glišić: Morao sam da ugasim telefona koliko me pitaju iz Pambukovice kad će Vučić da dođe

Glišić: Morao sam da ugasim telefona koliko me pitaju iz Pambukovice kad će Vučić da dođe

Novi magazin 07.03.2024
Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišić izjavio je da je jutros morao da ugasi telefon koliko ga zovu meštani sela Pambukovica da pitaju kad će predsednik Srbije Aleksandar Vučić da dođe, da ga ugoste. "Imao sam… »
Naslovne strane za četvrtak 7. mart

Naslovne strane za četvrtak 7. mart

Radio sto plus 07.03.2024
DANAS – “SNS će na gradskim izborima nametati nacionalne teme”, o kampanji SNS-a za beogradske izbore. “Vučić je opet u kampanji protivno Ustavu i zakonu”, izjava sudije Apelacionog suda u penziji Sava Đurđića. ALO – “Ana Brnabić… »

Vesti dana »