Povezane vesti

Ovo su bile poslednje stefanove reči pre nego što je brutalno ubijen Novi detalji istrage: Gačevićeva majka prijavila…

Ovo su bile poslednje stefanove reči pre nego što je brutalno ubijen Novi detalji istrage: Gačevićeva majka prijavila…

Kurir 07.03.2024
"Što se mene tiče, ja neću da se bijem, predajam se..." Ovo je poslednje što je MMA borac Stefan Savić (23) rekao Vasiliju Gačeviću (23) i Marku Daničiću (23) u noći između 24. i 25. februara ispred ulaza kluba na Dorćolu, gde su mu ova… »
Poslednje reči MMA borca pre ubistva! Stefan Savić brutalno izboden na Dorćolu, ubice i dalje u bekstvu

Poslednje reči MMA borca pre ubistva! Stefan Savić brutalno izboden na Dorćolu, ubice i dalje u bekstvu

Mondo 07.03.2024
MMA borac Stefan Savić je pre ubistva rekao da se predaje i da ne želi da se tuče. MMA borac Stefan Savić je pre ubistva rekao da se predaje i da ne želi da se tuče. Kako saznaje "Informer", MMA borac Stefan Savić, koji je ubijen 25. februara u… »
"Što se mene tiče..." Ovo su poslednje reči ubijenog Stefana: Evo šta je majka osumnjičenog prijavila policiji

"Što se mene tiče..." Ovo su poslednje reči ubijenog Stefana: Evo šta je majka osumnjičenog prijavila policiji

Telegraf 07.03.2024
Gačević i Daničić, uprkos pomirljivim rečima nesrećnog Stefana, bili su željni krvi, pa su potegli noževe i nasrnuli na MMA borca, koji je ranjen počeo da beži niz Dobračinu ulicu. "Što se mene tiče, ja neću da se bijem, predajam se..." Ovo… »
Novi užasavajući detalji ubistva MMA borca Kobni trenutak nije snimljen, Stefana iskasapili pred klubom, planirali zločin 5…

Novi užasavajući detalji ubistva MMA borca Kobni trenutak nije snimljen, Stefana iskasapili pred klubom, planirali zločin 5…

Kurir 07.03.2024
Odbegli fudbaleri Vasilije Gačević (23) i Marko Daničić (23) koji su osumnjičeni da su 25. februara zverski ubili reprezentativca Srbije i MMA borca Stefana Savića (23) u Beogradu, zločin su planirali pet meseci, nezvanično saznaje Kurir! Ubistvo… »
Sve planirali 5 meseci, pa ubili MMA borca? Prijatelji o hororu: "Podigli sve pare, kriju se na Kosovu i u Hrvatskoj!"

Sve planirali 5 meseci, pa ubili MMA borca? Prijatelji o hororu: "Podigli sve pare, kriju se na Kosovu i u Hrvatskoj!"

Mondo 07.03.2024
Dvojica mladića koji su usmrtili MMA borca Stefana Savića su navodno planirali ubistvo pet meseci. Dvojica mladića koji su usmrtili MMA borca Stefana Savića su navodno planirali ubistvo pet meseci. Odbegli fudbaleri Vasilije Gačević (23) i Marko… »
Bacili telefone i kretali se zavučenim ulicama! Najnovija saznanja o ubicama Stefana Savića -MMA borca!

Bacili telefone i kretali se zavučenim ulicama! Najnovija saznanja o ubicama Stefana Savića -MMA borca!

Mondo 07.03.2024
Ubice su se namenski kretale ulicama sa manje kamera, kako ih policija ne bi locirala. Ubice su se namenski kretale ulicama sa manje kamera, kako ih policija ne bi locirala. MMA borac izboden 19 puta i brutalno pretučen dok je ležao u krvi. Vasilije… »

Vesti dana »