Povezane vesti

Predsednik Srbije kakvog dosad niste videli: Vučić objavio stare slike iz detinjstva, majka ga kao bebu drži u naručju…

Predsednik Srbije kakvog dosad niste videli: Vučić objavio stare slike iz detinjstva, majka ga kao bebu drži u naručju…

Kurir 07.03.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obradovao je svoje pratioce na svom zvaničnom Instagram profilu Budućnost Srbije emotivnom porukom koju prate stare porodične fotografije. - Juče sam molio ljude iz SNS, moje političke saborce, da više… »
Vučić: Daću sve od sebe da pokažem koliko mi znače roditelji

Vučić: Daću sve od sebe da pokažem koliko mi znače roditelji

Politika 07.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je zamolio ljude iz Srpske napredne stranke da više brinu o ljudima i napomenuo i da će dati sve od sebe da pokaže koliko mu znače njegovi roditelji. "Juče sam molio ljude iz SNS, moje… »
Do sada neobjavljene fotografije; Predsednik Srbije pokazao slike iz detinjstva Daću sve od sebe da pokažem koliko mi…

Do sada neobjavljene fotografije; Predsednik Srbije pokazao slike iz detinjstva Daću sve od sebe da pokažem koliko mi…

Dnevnik 07.03.2024
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je zamolio ljude iz Srpske napredne stranke da više brinu o ljudima i napomenuo i da će dati sve od sebe da pokaže koliko mu znače njegovi roditelji. "Juče sam molio ljude iz SNS… »
Leon šokirao fanove fotkama sa mladom! Pevač zbunio sve objavom na društvenim mrežama

Leon šokirao fanove fotkama sa mladom! Pevač zbunio sve objavom na društvenim mrežama

Kurir 07.03.2024
Pevač Leon zbunio je svoje pratioce na Instagramu objavom da je spreman za ženidbu, a onda i fotografijama sa "svadbe"! On je na svom profilu objavio slike s devojkom u venčanici i snimak kako se grle uz opis dugujem ti sve na svetu zbog čega su se… »
Vučić: Daću sve od sebe da pokažem koliko mi znače roditelji

Vučić: Daću sve od sebe da pokažem koliko mi znače roditelji

RTV 07.03.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je zamolio ljude iz Srpske napredne stranke da više brinu o ljudima i napomenuo da će dati sve od sebe da pokaže koliko mu znače njegovi roditelji. "Juče sam molio ljude iz SNS-a… »
"Daću sve od sebe da im pokažem koliko mi znače": Vučić podelio porodične fotografije sa roditeljima i bratom (foto)

"Daću sve od sebe da im pokažem koliko mi znače": Vučić podelio porodične fotografije sa roditeljima i bratom (foto)

Blic 07.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je zamolio ljude iz Srpske napredne stranke (SNS) da više brinu o ljudima, i napomenuo i da će dati sve od sebe da pokaže koliko mu znače njegovi roditelji. - Juče sam molio ljude iz SNS… »
Vučić objavio porodične fotografije

Vučić objavio porodične fotografije

Danas 07.03.2024
Predsednik Srbije i član Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić objavio je na društvenim mrežama više svojih porodičnih fotografija. „Juče sam molio ljude iz SNS, moje političke saborce, da više brinu o ljudima, da ne budu bahati i da im… »
Vučić: Daću sve od sebe da pokažem koliko mi znače roditelji

Vučić: Daću sve od sebe da pokažem koliko mi znače roditelji

Telegraf 07.03.2024
Juče sam molio ljude iz SNS, moje političke saborce, da više brinu o ljudima, rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je zamolio ljude iz Srpske napredne stranke da više brinu o ljudima i napomenuo i da će dati… »

Vesti dana »