Povezane vesti
Niška Kardiohirurgija počela rad nakon obustave: Stigli reagensi za laboratoriju, od sutra operacije
Radio 021 07.03.2024
Direktor niške Klinike za kardiohirurgiju dr Dragan Milić saopštio je da su danas stigli nedostajući reagensi za laboratoriju. Naveo je da je klinika nakon skoro sedam dana prinudne obustave odmah započela rad, a sutra će krenuti i operacije… »
Niška Kardiohirurgija počela rad nakon prinudne obustave: Stigli reagensi za laboratoriju po hitnom postupku
Danas 07.03.2024
Direktor niške Klinike za kardiohirurgiju dr Dragan Milić saopštio je da su danas stigli nedostajući reagensi za laboratoriju i da je klinika nakon skoro sedam dana prinudne obustave odmah započela rad, a sutra će krenuti i operacije. Kardiohirurgija je… »
Stigli reagensi na nišku Kardiohirurgiju: Dr Milić najavljuje ponovo rad vikendom
Novi magazin 07.03.2024
Direktor niške Klinike za kardiohirurgiju dr Dragan Milić saopštio je da su danas stigli nedostajući reagensi za laboratoriju i da je klinika nakon skoro sedam dana prinudne obustave odmah počela rad, a u petak će krenuti i operacije. Kardiohirurgija je… »
Vesti dana »

Njujork tajms: Tramp planira da se sastane s Putinom početkom sledeće nedelje
N1 Info pre 1 satjoš 87 povezanih

"Kod nas je normalno da ispljujete, izvređate": Milojević opisao šta je prošao Zvezdin heroj Rade Krunić
Mondo pre 14 minutajoš 52 povezane

Napadnuta američka vojna baza; Sve je blokirano, izdato hitno upozorenje FOTO
B92 pre 49 minutajoš 25 povezanih

"Nemamo izbora": Član CIK BiH o oduzimanju mandata Dodiku: Moramo postupiti po sili zakona
Blic pre 25 minutajoš 181 povezana

Zvezda smirila poljsko ludilo: Krunić pogađao i plesao u Poznanju
Euronews pre 49 minutajoš 59 povezanih