Povezane vesti
Kineski izvoz u prva dva meseca 2024. zabeležio snažan rast za 7,1 odsto
Politika 07.03.2024
Kineski izvoz je u prva dva meseca 2024. godine zabeležio snažan rast za 7,1 odsto međugodišnje, objavila je danas Generalna uprava carina Kine na svom vebsajtu. Tržišta su očekivala znatno skromniji rast izvoza za 1,9 odsto. Rast kineskog eksporta iznad… »
Trgovinski deficit SAD u januaru porastao na 67,4 milijarde dolara
Politika 07.03.2024
Trgovinski deficit Sjedinjenih Američkih Država je u januaru porastao sa decembarske 64,2 milijarde dolara na 67,4 milijarde dolara, objavila je danas američka Kancelarija za ekonomsku analizu (BEA) na svom vebsajtu. Vrednost američkog izvoza roba i… »
Visok rast kineskog izvoza u januaru i februaru
Biznis.rs 07.03.2024
Trgovinski suficit Kine125 milijardi dolara u prva dva meseca 2024. Kineski izvoz naglo se ubrzao u prva dva meseca tekuće godine, pokazali su zvanični podaci u četvrtak, pružajući kreatorima politike ohrabrenje dok se bore za oživljavanje druge najveće… »
Vesti dana »

Tramp pre početka sastanka sa Fon der Lajen: EU neće dobiti carine ispod 15 odsto
Danas pre 4 satijoš 7 povezanih

Putnički voz iskočio iz šina u Nemačkoj: Najmanje troje poginulih i više ozbiljno povređenih, saopštila policija
Danas pre 4 satijoš 4 povezane

Demonstranti nekoliko beogradskih zborova ispred zgrade Olivere Zekić, protest u Rumi (foto, video)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana