Povezane vesti
Antićevi dani od 11. do 18. marta: Selimir Radulović dobitnik nagrade Miroslav Antić
RTV 07.03.2024
NOVI SAD - Manifestacija "Antićevi dani", koja se u Novom Sadu održava 17. put, počinje u ponedeljak 11. marta i trajaće do 18. marta. Ovogodišnje izdanje manifestacije sadržaće mnogo raznolikih sadržaja, a nagrada za najbolju knjigu poezije na srpskom… »
Selimiru Raduloviću "Antićeva nagrada" za najbolju knjigu poezije
Radio 021 07.03.2024
Nagradu "Miroslav Antić" za najbolju knjigu poezije na srpskom jeziku u 2023. godini dobio je Selimir Radulović za knjigu pesama "Zapis na stubu, Jerusalimskom". Predsednik stručnog žirija Miroslav Aleksić obrazložio je nagradu navodeći, između ostalog… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Ponovo promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, temperatura do 31 stepen
RTV pre 5 satijoš 1 povezana

Prosečna cena polovnih automobila starosti do 20 godina u junu 12.047 evra: Ovo su najtraženiji modeli
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Skoro bez promene: Zvanični srednji kurs danas je 117,17 dinara za evro
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana