Povezane vesti

Uhapšen osumnjičeni za ubistvo u Rumi, priznao delo

Uhapšen osumnjičeni za ubistvo u Rumi, priznao delo

Radio 021 07.03.2024
Pedesetogodišnji V. S. uhapšen je zbog sumnje na ubistvo šezdesetosmogodišnjeg muškarca u Rumi. Policija je dva dana nakon što je otkriveno telo, identifikovala i uhapsila muškarca, koji se sumnjiči za teško ubistvo. Kako RTS nezvanično saznaje… »
Rasvetljeno ubistvo u Rumi, uhapšeni priznao zločin

Rasvetljeno ubistvo u Rumi, uhapšeni priznao zločin

RTV 07.03.2024
RUMA - Policijski službenici UKP, Službe za suzbijanje kriminala i PU u Sremskoj Mitrovici identifikovali su i uhapsili V. S. (50) koji se sumnjiči za ubistvo šezdesetosmogodišnjeg muškarca u Rumi, čije je telo pronađeno pre dva dana. Osumnjičeni… »
Uhapšen muškarac koji je ubio bivšeg vlasnika kafića u Rumi

Uhapšen muškarac koji je ubio bivšeg vlasnika kafića u Rumi

Moj Novi Sad 07.03.2024
Policija brzim i efikasnim radom rasvetlila teško ubistvo u Rumi. Policijski službenici UKP, Službe za suzbijanje kriminala i PU u Sremskoj Mitrovici identifikovali su i uhapsili V. S. (50) koji se sumnjiči za izvršenje ovog krivičnog dela. Kako… »
Ubistvo u Rumi: Pronađeno beživotno telo muškarca, policija traga za počiniocem

Ubistvo u Rumi: Pronađeno beživotno telo muškarca, policija traga za počiniocem

Sandžak haber 07.03.2024
SREMSKA MITROVICA – U kući u Rumi danas je pronađeno beživotno telo muškarca i ustanovljeno je da se radi o ubistvu, potvrđeno je Tanjugu u PU Sremska Mitrovica. Čovek čije je telo pronađeno, živeo je sam u kući, a o slučaju je obavešteno… »
Ubistvo u Rumi: Pronađeno beživotno telo muškarca, policija traga za počiniocem

Ubistvo u Rumi: Pronađeno beživotno telo muškarca, policija traga za počiniocem

IndeksOnline 07.03.2024
SREMSKA MITROVICA – U kući u Rumi danas je pronađeno beživotno telo muškarca i ustanovljeno je da se radi o ubistvu, potvrđeno je Tanjugu u PU Sremska Mitrovica. Čovek čije je telo pronađeno, živeo je sam u kući, a o slučaju je obavešteno… »

Vesti dana »