Povezane vesti

Fon Kramon: Tema sastanka sa Antićem bili isključivo pritisci na VSS

Fon Kramon: Tema sastanka sa Antićem bili isključivo pritisci na VSS

Novi magazin 07.03.2024
Poslanica Evropskog parlamenta (EP) Viola Fon Kramon-Taubadel izjavila je danas da su tema njenog sastanka sa predstavnicima Vojnog sindikata Srbije bili isključivo pritisci na tu organizaciju i njenog lidera Novicu Antića i da nije mogla da zna da je… »
Oglasila se Viola fon Kramon o sastanku sa Novicom Antićem

Oglasila se Viola fon Kramon o sastanku sa Novicom Antićem

Danas 07.03.2024
Evropski parlament mora da oprezan kada je reč o pokušajima da se kompromituje naš rad, i da uzvrati na pretnje izazvane ruskim zlonamernim uticajem, napisala je Viola fon Kramon, poslanica EP i izvestiteljka za Kosovo, na platformi Iks, reagujući na… »
"Evropski parlament da uzvrati na pretnje": Fon Kramon o pisanju "Politika": Nisam mogla da znam za veze Novice Antića sa FSB

"Evropski parlament da uzvrati na pretnje": Fon Kramon o pisanju "Politika": Nisam mogla da znam za veze Novice Antića sa FSB

Blic 07.03.2024
Poslanica Evropskog parlamenta i stalni izvestilac za tzv. Kosovo Viola fon Kramon - Taubade saopštila je danas da nije znala da je Novica Antić iz Vojnog sindikata Srbija, sa kojim se sastala u Briselu, povezan sa ruskom obaveštajnom službom FSB. Ona… »
Fon Kramon o pisanju Politika: Nisam mogla da znam o vezama Antića sa FSB

Fon Kramon o pisanju Politika: Nisam mogla da znam o vezama Antića sa FSB

Euronews 07.03.2024
Poslanica Evropskog parlamenta i stalni izvestilac za tzv. Kosovo Viola fon Kramon-Taubade saopštila je danas da nije znala da je Novica Antić iz Vojnog sindikata Srbija, sa kojim se sastala u Briselu, povezan sa ruskom obaveštajnom službom FSB. Ona… »

Vesti dana »