Povezane vesti
Akcije uzletele na krilima nade da će stope uskoro biti smanjene
Bloomberg Adria 07.03.2024
Američke i evropske akcije trgovanje u četvrtak završile su u plusu, a nakon što je Evropska centralna banka (ECB) napravila još jednu pauzu kada je reč o kamatnim stopama, dok je šef Federalnih rezervi (Fed) Jerome Powell izjavio da se bliži vreme… »
Fed blizu smanjenja kamatnih stopa, kaže Powell
Bloomberg Adria 07.03.2024
Predsedavajući Federalnih rezervi (Fed) Jerome Powell sugerisao je da se centralna banka približava poverenju koje joj je potrebno da počne da snižava kamatne stope. "Čekamo da postanemo sigurniji da se inflacija kreće održivo na dva odsto", rekao je… »
Powell: Fed nije daleko od povjerenja potrebnog za smanjenje kamata
SEEbiz 07.03.2024
WASHINGTON - Predsjednik Federalnih rezervi Jerome Powell rekao je u četvrtak da američka središnja banka "nije daleko" od stjecanja povjerenja koje joj je potrebno u padu inflacije da počne snižavati kamatne stope. "Mislim da smo na pravom mjestu"… »
Vesti dana »
Spartak „prokockao“ veliku prednost, ali je posle produžetka ipak postao šampion Srbije
Danas pre 5 satijoš 8 povezanih
Nemački biznismeni i desničari se vraćaju kod Putina! Cilj je spasavanje imovine vredne 100 milijardi evra!
Kurir pre 5 satijoš 1 povezana





