Povezane vesti

Željko: Ne znam koliko smo mečeva izgubili na ovaj način...

Željko: Ne znam koliko smo mečeva izgubili na ovaj način...

Sportski žurnal 08.03.2024
Partizan je u dramatičnoj završnici poražen od Armanija u Milanu (83:85). Izgledom smiren, rečima ne baš - trener Partizana Željko Obradović: - Jedan šut je presudio. Ne znam više koliko smo mečeva izgubili na ovaj način! Izuzetno sam… »
Partizan opet ispod crte u evroligi: Pogled na tabelu brine crno-bele

Partizan opet ispod crte u evroligi: Pogled na tabelu brine crno-bele

Mondo 08.03.2024
Ovako stoje stvari u Partizanovoj borbi za plasman u plej-in Evrolige. Ovako stoje stvari u Partizanovoj borbi za plasman u plej-in Evrolige. Partizanovim porazom od Armanija, crno-beli su pali ispod crte za Top 10, odnosno za ulazak u plej-in Evrolige… »
Ovako izgleda tabela Evrolige: Zvezda bez Top 10, Partizan propustio šansu sezone u Milanu za plej-in

Ovako izgleda tabela Evrolige: Zvezda bez Top 10, Partizan propustio šansu sezone u Milanu za plej-in

Telegraf 08.03.2024
Timovi će voditi veliku borbu za svaki trijumf do kraja regularnog dela sezone. Porazom Crvene zvezde od Monaka, kao i Partizana od Armanija na gostovanju u Milanu, završeno je 28. kolo Evrolige. Tokom ovog kola viđeno je mnogo uzbudljivih mečeva, pa… »
Mesina blistao posle pobede, pohvalio jednog igrača: "Nadam se da ostali neće biti ljubomorni što ovo pričam"

Mesina blistao posle pobede, pohvalio jednog igrača: "Nadam se da ostali neće biti ljubomorni što ovo pričam"

Telegraf 08.03.2024
Poslednje pohvale zaslužio je Devon Hol. Košarkaši Partizana poraženi su posle drame 85:83 protiv ekipe Olimpije iz Milana u poslednjem meču 28. kola Evrolige, a nakon utakmice je Etore Mesina pričao za medije. Naglasio je da je bila veoma lepa… »
Šabaze sve ti je oprošteno! Delije likuju, Grobari ne mogu da veruju da im se ponovo dogodio isti scenario!

Šabaze sve ti je oprošteno! Delije likuju, Grobari ne mogu da veruju da im se ponovo dogodio isti scenario!

Kurir 08.03.2024
Košarkaši Partizana poraženi su od Milana na gostovanju u utakmici 28. kola Evrolige rezultatom 85:83. Crrno-beli su ponovo izgubili posle velike drame a Grobari su izneli svoje impresije posle burnog meča. Naravno nije bilo razloga zadovoljstvu a u… »
Željko Obradović otkrio: Plan za poslednji napad je bio drugačiji!

Željko Obradović otkrio: Plan za poslednji napad je bio drugačiji!

Kurir 08.03.2024
Trener Partizana Željko Obradović bio je vidno razočaran posle utakmice 28. kola Evrolige. Partizan je poražen u Milanu od Olimpije sa 85:83 posle neizvesne završnice. - Verujem da je jedan šut odlučio utakmicu. Ne znam koliko je takvih utakmica… »
Poslednji šut? Reći ću samo jedno! Željko Obradović o bolnom porazu Partizana

Poslednji šut? Reći ću samo jedno! Željko Obradović o bolnom porazu Partizana

Mondo 08.03.2024
Trener Partizana oglasio se o poslednjoj akciji svog tima u porazu protiv Armanija. Trener Partizana oglasio se o poslednjoj akciji svog tima u porazu protiv Armanija. Partizan je izgubio od Armanija u Italiji i bolnim porazom zakomplikovao svoju borbu za… »
Obradović razočaran odlukom Ledeja u završnici: "Poslednjih pet sekundi? Plan je bio drugačiji"

Obradović razočaran odlukom Ledeja u završnici: "Poslednjih pet sekundi? Plan je bio drugačiji"

Telegraf 08.03.2024
Crno-beli su još jednom izgubili u neizvesnoj završnici... Košarkaši Partizana poraženi su posle drame 85:83 na teškom gostovanju u Milanu od ekipe Olimpije u poslednjem meču 28. kola Evrolige, a nakon utakmice je Željko Obradović pričao za… »
Anđušić ima rešenje posle poraza: "Jako je teško dati komentar posle ovakve utakmice, ali..."

Anđušić ima rešenje posle poraza: "Jako je teško dati komentar posle ovakve utakmice, ali..."

Telegraf 08.03.2024
Teško mu je pao poraz, ali svestan je da se mora gledati već na sledeći meč. Košarkaši Partizana poraženi su u meču 28. kola Evrolige protiv Olimpije iz Milana, a nakon utakmice je svoje viđenje meča podelio Danilo Anđušić. Smatra da je bila… »
Jedan meč bi Partizanu mogao da bude presudan: Ovo je raspored crno-belih i Zvezde do kraja regularnog dela el

Jedan meč bi Partizanu mogao da bude presudan: Ovo je raspored crno-belih i Zvezde do kraja regularnog dela el

Telegraf 08.03.2024
Večiti sa različitim ambicijama nastavljaju takmičenje u Evroligi. Porazom Crvene zvezde od Monaka, kao i Partizana od Armanija na gostovanju u Milanu, završeno je 28. kolo Evrolige, pa sada "Večiti" sa različitim ambicijama dočekuju kraj sezone… »
"Razočaran sam..." Željko Obradović se oglasio nakon poraza u Milanu

"Razočaran sam..." Željko Obradović se oglasio nakon poraza u Milanu

Večernje novosti 08.03.2024
Partizan je gostovao Olimpiji u Milanu, a nakon meča Željko Obradović izneo je utiske. FOTO: KK Partizan/Dragana Stjepanović/ABA liga U veoma uzbudljivom meču koji je obilovao uzbuđenjima, Partizan je poražen dvojkom Šabaza Nejpira nekoliko… »
Pogledajte kako je Nejpir dao koš za pobedu i udaljio crno-bele od top 10

Pogledajte kako je Nejpir dao koš za pobedu i udaljio crno-bele od top 10

Telegraf 08.03.2024
Neverovatan koš. Košarkaši Partizana poraženi su posle drame 85:83 na teškom gostovanju u Milanu od ekipe Olimpije u "Mediolanum Forumu" u poslednjem meču 28. kola Evrolige,a junak meča bio je bivši košarkaš Zvezde, Šabaz Nejpir. Na kraju… »
Željko Obradović utučen posle poraza: "Veoma sam razočaran..."

Željko Obradović utučen posle poraza: "Veoma sam razočaran..."

Telegraf 08.03.2024
Neverovatan poraz crno-belih. Košarkaši Partizana poraženi su od Olimpije iz Milana rezultatom 85:83, u okviru 28. kola Evrolige. Izabranici Željka Obradovića su ovim porazom sebi dodatno zakomplikovali situaciju, ali još uvek imaju šanse da se… »
Tri saobraćajne nezgode u Beogradu tokom noći, jedna osoba lakše povređena

Tri saobraćajne nezgode u Beogradu tokom noći, jedna osoba lakše povređena

Politika 08.03.2024
Tokom noći u Beogradu dogodile su se tri saobraćajne nezgode u kojima je povređena jedna osoba, navode iz Hitne pomoći. Kako su agenciji Beta kazali u toj službi, reč je o lakšim povredama i ta osoba je prevezena je Urgentni centar. Ekipe Hitne… »
Hitna pomoć: Tri saobraćajne nezgode u Beogradu tokom noći, jedna osoba lakše povređena

Hitna pomoć: Tri saobraćajne nezgode u Beogradu tokom noći, jedna osoba lakše povređena

Danas 08.03.2024
Tokom noći u Beogradu dogodile su se tri saobraćajne nezgode u kojima je povređena jedna osoba, rečeno je u službi Hitne pomoći. Kako su agenciji Beta kazali u toj službi, reč je o lakšim povredama i ta osoba je prevezena je Urgentni centar… »
Saobraćajna nesreća u Beogradu: Povređena žena (27)

Saobraćajna nesreća u Beogradu: Povređena žena (27)

Telegraf 08.03.2024
Ona je sa lakšim povredama prebačena u Urgentni centar. Žena (27) lakše je povređena u saobraćajnoj nesreći koja se noćas dogodila u Beogradu, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći. Ona je sa lakšim povredama prebačena u Urgentni centar. Od… »

Vesti dana »