Povezane vesti

Nadal veruje da može da stigne Đokovića! Nazovimo stvari pravim imenom: Rafa će završiti karijeru ako ne osvoji Rolan…

Nadal veruje da može da stigne Đokovića! Nazovimo stvari pravim imenom: Rafa će završiti karijeru ako ne osvoji Rolan…

Kurir 08.03.2024
Španski teniser Rafael Nadal odustao je od učešaća na Mastersu u Indijan Vellsu jer smatra da nije dovoljno spreman da se takmiči na nivou na kom želi. Španac je ove sezone igrao samo u Brizbejnu, nakon čega je propustio sve turnire, osim… »
"Nadal? Tužno je..." Đoković emotivno govorio o Rafi: Slučajno smo se sreli, dao je sve od sebe...

"Nadal? Tužno je..." Đoković emotivno govorio o Rafi: Slučajno smo se sreli, dao je sve od sebe...

Kurir 08.03.2024
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, osvrnuo se na odluku Rafaela Nadala da se povuče sa mastersa u Indijan Velsu. Španac je odustao od učešća na prvom mastersu u sezoni zbog procene da se nije dovoljno oporavio. Novak je uoči svog prvog meča… »
Đoković: Los Anđeles je daleko, ali me to gura napred

Đoković: Los Anđeles je daleko, ali me to gura napred

Nedeljnik 08.03.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je danas da se nada da će imati dobar turnir u Indijan Velsu i dodao da želi da nastavi da piše istoriju ovog sporta. „Srećan sam što sam se vratio u Indijan Vels posle pet godina, vreme tako brzo leti… »
Đoković o Indijan Velsu, Australijan openu, ali i OI u Los Anđelesu

Đoković o Indijan Velsu, Australijan openu, ali i OI u Los Anđelesu

Radio sto plus 08.03.2024
“Srećan sam što sam se vratio u Indijan Vels posle pet godina, vreme tako brzo leti. Nadam se da ću imati dobar turnir. Imam jasnu ideju o turnirima koje ću posebno ciljati ove godine, grend slemove i naravno Olimpijske igre. Imam malo drugačiji… »
"Pomisao na to me uzbuđuje, ali..." Đoković dobio pitanje na temu o kojoj ni ne razmišlja, njegov odgovor će vas…

"Pomisao na to me uzbuđuje, ali..." Đoković dobio pitanje na temu o kojoj ni ne razmišlja, njegov odgovor će vas…

Kurir 08.03.2024
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, govorio je pred predstavnicima medija uoči učešća na mastersu u Indijan Velsu. Turnir je uveliko počeo, a Novak će za prvog rivala na turniru na kojem nije igrao pet godina, imati Australijanca, Aleksandra… »

Vesti dana »