Povezane vesti

Šok - Svilar odbio poziv, ne želi da brani za Srbiju?!

Šok - Svilar odbio poziv, ne želi da brani za Srbiju?!

Sportske.net 08.03.2024
Golman Rome Mile Svilar (24) ne želi više da nastupa za fudbalsku reprezentaciju Srbije, saznaje Informer. Čuvar mreže koji briljira ove sezone je preko direktora rimske ekipe poručio čelnicima Fudbalskog saveza Srbije da ne želi da dođe na… »
Barsini navijači u neverici, Predrag Rajković odbranio penal Gundoganu!

Barsini navijači u neverici, Predrag Rajković odbranio penal Gundoganu!

Sportske.net 08.03.2024
Da će selektor Srbije Dragan Stojković biti na slatkim mukama kada je u pitanju prvi čuvar mreže "Orlova" na predstojećem Evropskom prvenstvu, potvrdio je večeras i Predrag Rajković. Čuvar mreže Majorke odbranio je penal Barseloni u 24. minutu… »
Svilar neće da brani za Srbiju!

Svilar neće da brani za Srbiju!

Sportski žurnal 08.03.2024
Golman Rome otkazao selektoru Draganu Stojkoviću dolazak na okupljanje pred duele sa Rusijom i Kiprom. Biće Dragan Stojković na slatkim mukama ovog meseca za kog golmana da se odluči na proverama protiv Rusije i Kipra, ali umesto četvorice biraće… »
Oglasio se otac Mileta Svilara: "Da sam ja trener..."

Oglasio se otac Mileta Svilara: "Da sam ja trener..."

Sportske.net 08.03.2024
Legendarni srpski golman Ratko Svilar oglasio se danas povodom informacija da njegov sin Mile ubuduće neće nastupati za reprezentaciju Srbije. Iako je pozivan nekoliko puta, te je dobio priliku da debituje kod selektora Dragana Stojkovića, Mile Svilar… »
Šok: Golman odbio da brani za Srbiju, hoće u drugu reprezentaciju

Šok: Golman odbio da brani za Srbiju, hoće u drugu reprezentaciju

Nova 08.03.2024
Mile Svilar, golman Rome, odbio je da brani za reprezentaciju Srbije, iako se nalazi na spisku selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija. Golman Rome je dobio poziv selektora za prijateljske mečeve protiv Rusije (21. mart) i Kipra (24. mart), ali se… »
Svilar više neće braniti za Srbiju!

Svilar više neće braniti za Srbiju!

Vesti online 08.03.2024
Golman Mile Svilar ne želi više da nastupa za fudbalsku reprezentaciju Srbije, potvrđeno je Sport Klubu. Svilar se navodno za taj potez odlučio zato što je shvatio da ima male šanse da zaista i zaigra za “orlove” u konkurenciji Vanje Milinković… »
Oglasio se otac mileta svilara! Legendarni golman Jugoslavije o odluci sina: "Da sam ja trener..."

Oglasio se otac mileta svilara! Legendarni golman Jugoslavije o odluci sina: "Da sam ja trener..."

Mondo 08.03.2024
Talentovani golman Mile Svilar više nije na raspolaganju selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju. Talentovani golman Mile Svilar više nije na raspolaganju selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju. Fudbalsku javnost u Srbiji šokirala je informacija o kojoj… »
Svilar više neće igrati za Srbiju!

Svilar više neće igrati za Srbiju!

Sport klub 08.03.2024
Golman Mile Svilar ne želi više da nastupa za fudbalsku reprezentaciju Srbije, potvrđeno je Sport Klubu. Najbolje se čita na sajtu Sport kluba: *Pogibeljan start na Mesiju: Ni žuti za ovo?! (VIDEO) *Novak: Nećemo Rafa i ja još dugo, era se… »
Srbija ga ne zanima! Golman Rome odjavio Piksija, hoće da promeni reprezentaciju

Srbija ga ne zanima! Golman Rome odjavio Piksija, hoće da promeni reprezentaciju

Večernje novosti 08.03.2024
Mladi srpski golman Mile Svilar, prema pisanju domaćih medija, više ne želi da nastupa za reprezentaciju Srbije! FOTO: EPA Kako prenosi Informer, Svilar je preko direktora Rome poručio savezu da želi da promeni reprezentaciju. Svilar se našao na… »
Jedan „problem“ manje za selektora Stojkovića: Mile Svilar „odjavio“ reprezentaciju Srbije

Jedan „problem“ manje za selektora Stojkovića: Mile Svilar „odjavio“ reprezentaciju Srbije

Danas 08.03.2024
Daroviti golman Rome odlučio da se više ne odaziva pozivu selektora reprezentacije Srbije. Stekao se utisak da reprezentacija Srbije nikada nije imala jaču konkurenciju na golu u odnosu na aktuelnu generaciju. Od Vanje Milinkovića Savića, Predraga… »
(Anketa) izdaja Svilara ne dotiče Piksija: Srbija ima prvoklasne golmane, ali ko treba da bude broj jedan?

(Anketa) izdaja Svilara ne dotiče Piksija: Srbija ima prvoklasne golmane, ali ko treba da bude broj jedan?

Hot sport 08.03.2024
Selektor je na slatkim mukama Kompletnu javnost u Srbiji je šokirala odluka Mileta Svilara da na jedan krajnje sramotan način odjavi zemlju svojih predaka i odluči da je bolje braniti za neku stranu državu koja nije njegova. Čuvar mreže Rome bio je… »
Kako to da Svilar može da promeni reprezentaciju, iako je branio za Srbiju? FIFA promenila pravilo zbog kojeg su mnogi kukali

Kako to da Svilar može da promeni reprezentaciju, iako je branio za Srbiju? FIFA promenila pravilo zbog kojeg su mnogi kukali

Nova 08.03.2024
Tokom 2020. godine FIFA je na 70. kongresu u Ženevi izglasala gotovo jednoglasno pravilo, po kome Mile Svilar sada može da promeni reprerezentaciju za koju nastupa. Usvojeno je to pravilo sa 193 glasa za, jednim protiv i sedam nevažećih, pa sada je… »
Piksi ga "oteo", a on odbio Srbiju! Mile Svilar više neće da brani za reprezentaciju!

Piksi ga "oteo", a on odbio Srbiju! Mile Svilar više neće da brani za reprezentaciju!

Mondo 08.03.2024
Golman Rome i doskorašnji reprezentativac Srbije želi opet da nastupa za Belgiju. Golman Rome i doskorašnji reprezentativac Srbije želi opet da nastupa za Belgiju. Talentovani golman Rome i povremeni čuvar mreže reprezentacije Srbije Mile Svilar ne… »
Veleizdaja srpskog golmana: Mile Svilar pljunuo na Srbiju, više neće da brani za nacionalni tim!

Veleizdaja srpskog golmana: Mile Svilar pljunuo na Srbiju, više neće da brani za nacionalni tim!

Hot sport 08.03.2024
Sramna odluka čuvara mreže Rome Mladi golman Mile Svilar (24) izabrao je put izdaje prema reprezentaciji Srbije, odbivši dalje nastupe za nacionalni tim, saznaje Informer. Ignorišući poziv selektora Dragana Stojkovića Piksija za naredno okupljanje… »

Vesti dana »