Povezane vesti
SAD: Luka za dopremanje pomoći Palestincima tek za nekoliko nedelja
Glas Amerike 08.03.2024
Privremena luka koju SAD traže da se otvori kako bi se ubrzalo dostavljanje pomoći u Gazu mogla bi da bude u funkciji za otprilike 60 dana, rekao je portparol Pentagona, i dodao da SAD planiraju da obezbede dva miliona obroka dnevno za stanovnike Gaze. U… »
UN poručuju da se izraelska ofanziva na Rafu 'ne sme dogoditi'
Slobodna Evropa 08.03.2024
Kancelarija Ujedinjenih nacija za ljudska prava saopštila je 8. marta da se izraelska ofanziva u graničnom gradu Rafa u Gazi ne sme dozvoliti jer bi prouzrokovala masivne gubitke palestinskih života. "Ukoliko Izrael pokrene svoju preteću vojnu ofanzivu… »
Ujedinjene nacije: Izraelski napad na Rafu ne sme se dozvoliti
RTV 08.03.2024
ŽENEVA - Kancelarija Ujedinjenih nacija za ljudska prava saopštila je danas da izraelski napad na pogranični grad Rafa u Pojasu Gaze ne sme da se dozvoli, budući da bi takva ofanziva dovela do gubitka mnogo života. "Ukoliko Izrael pokrene vojnu ofanzivu… »
Vesti dana »
Saniran kvar na deponiji "Duboko" posle izlivanja neprečišćene vode u Turski potok
RTV pre 3 satajoš 29 povezanih
Novak Đoković na Australijan openu 2026: Pohod na 25. grend slem i meč protiv Pedra Martineza
Naslovi.ai pre 2 satajoš 41 povezana
(Foto) "Grenland nije na prodaju" Premijer predvodio proteste u Nuku protiv američkog preuzimanja ostrva: Ne znači ne!
Blic pre 1 satjoš 37 povezanih





