Povezane vesti

Jk progovorila o skandalu: Bednik je kukavički pokušao da mi oduzme život, čast, porodicu...

Jk progovorila o skandalu: Bednik je kukavički pokušao da mi oduzme život, čast, porodicu...

Kurir 08.03.2024
Pevačica Jelena Karleuša je na svom Instagram profilu govorila o skandalu u kojem se našla pre nekoliko godina. Mnoge javne ličnosti, susrele su se sa raznim ucenama i pretnjama od strane bivših partnera koji su u posedu imali njihove eksplicitne… »
Duško je od mene zahtevao da se ubijem: Jelena Karleuša iznela potresne detalje iz života, pa se obratila svim ženama

Duško je od mene zahtevao da se ubijem: Jelena Karleuša iznela potresne detalje iz života, pa se obratila svim ženama

Svet & Skandal 08.03.2024
Objava Jelene Karleuše o teškim trenucima pretužna je Pop diva Jelena Karleuša pre pet godina prošla je kroz najteži period u svom životu. Dva meseca pre nego što je preminula njena majka Divna, u medijima su osvanule Karleušine eksplicititne… »
"Išao je za mnom po kući i tražio da se ubijem!" jk progovorila o skandalu pa otkrila šta je tada preživela od Duška

"Išao je za mnom po kući i tražio da se ubijem!" jk progovorila o skandalu pa otkrila šta je tada preživela od Duška

Mondo 08.03.2024
Pevačica Jelena Karleuša je na svom Instagram profilu ponovo govorila o skandalu u kojem se našla pre nekoliko godina. Pevačica Jelena Karleuša je na svom Instagram profilu ponovo govorila o skandalu u kojem se našla pre nekoliko godina. Mnoge javne… »
Karleuša: Duško je zahtevao da se ubijem kada su objavljene moje nage slike

Karleuša: Duško je zahtevao da se ubijem kada su objavljene moje nage slike

Nova 08.03.2024
Jelena Karleuša podržala je peticiju da neovlašćeno deljenje intimnih snimaka postane krivično delo, a uz to je objavila i poruku u kojoj je iznela potresne tvrdnje - da ju je zakoniti muž Duško Tošić nagovarao da sebi oduzme život u vreme kada… »

Vesti dana »