Povezane vesti

Košarkaši Partizana izgubili od milanske Olimpije

Košarkaši Partizana izgubili od milanske Olimpije

Politika 08.03.2024
MILANO - Košarkaši Partizana poraženi su večeras nakon neizvesne završnice od ekipe Olimpije iz Milana rezultatom 85:83 u utakmici 28. kola Evrolige. Partizan je sada na 11. mestu sa skorom 13/15, dok je ekipa Olimpije na 12. poziciji sa skorom… »
Bivši zvezdaš šokirao Partizan - Nejpir: Očistili su mi stranu...

Bivši zvezdaš šokirao Partizan - Nejpir: Očistili su mi stranu...

Sportski žurnal 08.03.2024
Partizan je u dramatičnoj završnici poražen od Armanija u Milanu (83:85). Šabaz Nejpir sezonu je počeo u Crvenoj zvezdi, ali je “nož u srce” Partizana zario kao član Armanija. Poena - 15, asistencija - 5, ukradene lopte - 3. - Pogodio sam… »
Novi dramatičan poraz Partizana - Nejpir uneo nemir među crno-bele (foto, video)

Novi dramatičan poraz Partizana - Nejpir uneo nemir među crno-bele (foto, video)

Sportski žurnal 08.03.2024
U 29. kolu Evrolige Partizan 14. marta gostuje Barseloni u Španiji. ARMANI – PARTIZAN 85:83 (22:21, 19:19, 23:27, 21:16) Milano - Dvorana: Mediolanum forum. Gledalaca: 12.192. Sudije: Emin Mogulkoč, Žozef Bisang, Karlos Kortes. ARMANI: Lo 3… »
Nejpir otkrio kako je srušio Partizan: "Promašivao sam šuteve, ali..."

Nejpir otkrio kako je srušio Partizan: "Promašivao sam šuteve, ali..."

Telegraf 08.03.2024
Olimpija slavi Amerikanca. Košarkaši Partizana poraženi su od Olimpije iz Milana rezultatom 85:83, u okviru 28. kola Evrolige. U junaka utakmice profilisao se Šabaz Nejpir koji je postigao pobedničke poene, dok je tokom čitavog susreta zadavao dosta… »
Partizan izgubio na neverovatan način: Nejpir presudio u poslednjim sekundama, bolan završetak za crno-bele

Partizan izgubio na neverovatan način: Nejpir presudio u poslednjim sekundama, bolan završetak za crno-bele

Nova 08.03.2024
Košarkaši Partizana poraženi su od Armanija u Milanu sa 85:83 u meču 28. kola Evrolige. Meč je rešio dvojkom Šabaz Nejpir, pošto je pogodio na 5,3 sekunde do kraja meča. Košarkaši Partizana imali su 5,3 sekunde za poslednji napad, Zek Ledej se… »
Drama u Milanu - Nejpir i Mirotić srušili Partizan!

Drama u Milanu - Nejpir i Mirotić srušili Partizan!

Sportske.net 08.03.2024
Pobeda Armanija u 28. kolu Evrolige nad Partizanom rezultatom 85:83 košem meč-vinera Šabaza Nejpira na 5 sekundi do kraja utakmice. Odlično su crno-beli otvorili meč, poveli sa 8:0 posle čega je Mesina morao da traži tajm-aut, posebno je impresivan… »
Partizan poražen u Milanu

Partizan poražen u Milanu

Vesti online 08.03.2024
Košarkaši Partizana poraženi su od Olimpije u Milanu rezultatom 85:83 (22:21, 19:19, 23:27, 21:16) u 28. kolu Evrolige. Napeta i velika borba vodila se do samog kraja, ali presudan je bio šut Šabaza Nejpira koji je na pet sekundi do kraja pogodio… »
Mirotić i Nejpir srušili Partizan: Crno-beli pali u Milanu posle velike drame! Bivši košarkaš Zvezde pogodio za pobedu

Mirotić i Nejpir srušili Partizan: Crno-beli pali u Milanu posle velike drame! Bivši košarkaš Zvezde pogodio za pobedu

Kurir 08.03.2024
Košarkaši Partizana poraženi su u meču 28. kola Evrolige od Olimpije Armani u Milanu sa 85:83 (22:21, 19:19, 23:27, 21:16). Koš odluke postigao je bivši košarkaš Crvene zvezde Šabaz Nejpir 5.3 sekunde pre kraja meča. Ledej u poslednjem napadu… »
Srceparajuće Partizan poklekao u poslednjim sekundama

Srceparajuće Partizan poklekao u poslednjim sekundama

Dnevnik 08.03.2024
Košarkaši Partizana poraženi sa 85:83 od Milana u 28. kolu Evrolige. U uvodnim minutima, crno-beli su pokazali više, kako ofanzivno, tako i defanzivno. Sve to dok nisu počeli da gube lopte i na taj način dovode rivala u poziciju da lako poentira. To… »
Nesrećan poraz Partizana u Milanu: Nejpir srušio crno-bele u poslednjim sekundama utakmice

Nesrećan poraz Partizana u Milanu: Nejpir srušio crno-bele u poslednjim sekundama utakmice

Euronews 08.03.2024
Kada bi nesreća bila klub, možda bi se zvala Partizan. Crno-beli su evidentno digli formu posle reprezentativne pauze, ali je Armani večeras slavio na domaćem terenu 85:83 (22:21, 19:19, 23:27, 21:16) u 28. kolu Evrolige. Utakmica je protekla u… »
Junak Nejpir: "Drago mi je što sam deo ove ekipe!"

Junak Nejpir: "Drago mi je što sam deo ove ekipe!"

Sportske.net 08.03.2024
Košarkaši Armanija savladali su Partizan sa 85:83 u meču 28. kola Evrolige. Koš za pobedu "manekena" postigao je nekadašnji igrač Crvene zvezde Šabaz Nejpir u poslednjim sekundama utakmice. Amerikanac je meč završio sa 15 poena i 5 asistencija… »
POLUVREME - Partizanove "crne rupe", ima nade!

POLUVREME - Partizanove "crne rupe", ima nade!

Sportske.net 08.03.2024
U okviru 28. kola Evrolige ekipa Partizana posle prvog poluvremena gubi 41:40. Kaminski je sjajno otvorio utakmicu trojkom, a Partizan je vezao dve dobre odbrane gde je prednjačio upravo Kaminski. Kada je Smailagić pogodio trojku bilo je 0:6. Domaći… »
Loša vest iz Milana za Grobare: Mirotić je spreman i zagreva se za Partizan

Loša vest iz Milana za Grobare: Mirotić je spreman i zagreva se za Partizan

Telegraf 08.03.2024
Slavni košarkaš je spreman za važan dule sa crno-belima. Košarkaši Partizana gostuju ekipi Olimpije u "Mediolanum Forumu" u Milanu od 20.30 u poslednjem meču 28. kola Evrolige, a na ovom duelu nastupiće i zvezda tima Nikola Mirotić. Naime, trener… »
Vruć doček Grobara za Mirotića usred Milana: Pogledajte kako su navijači Partizana reagovali

Vruć doček Grobara za Mirotića usred Milana: Pogledajte kako su navijači Partizana reagovali

Telegraf 08.03.2024
Mirotić je ostao hladnokrvan... Košarkaši Partizana gostuju ekipi Olimpije u "Mediolanum Forumu" u Milanu od 20.30 u poslednjem meču 28. kola Evrolige, a na ovom duelu nastupiće i zvezda tima Nikola Mirotić. Ogroman broj navijača Partizana je u… »

Vesti dana »