Povezane vesti

"UK**ila sam se od straha" Marija Šerifović progovorila o pretnjama koje dobija, spomenula i Breskvicu!

"UK**ila sam se od straha" Marija Šerifović progovorila o pretnjama koje dobija, spomenula i Breskvicu!

Mondo 09.03.2024
Marija Šerifović pred koncert u Zagrebu rekla šta misli o buri koja se digla nakon pobede Teya Dora na domaćem izboru za predstavnika na Pesmi Evrovizije. Marija Šerifović pred koncert u Zagrebu rekla šta misli o buri koja se digla nakon pobede… »
Marija Šerifović komentarisala Breskvicu: Čula sam šta je rekla, popila bih kafu sa njom!

Marija Šerifović komentarisala Breskvicu: Čula sam šta je rekla, popila bih kafu sa njom!

Vesti online 09.03.2024
Anđela Ignjatovič Breskvica i pesma “Gnezdo orlovo” podigli su veliku prašinu nakon završetka PZE24 što i dalje traje. Pogotovo se pričalo o tome kako joj je stručni žiri dao poene, a sada je celu situaciju sa njom prokomentarisala i Marija… »
(Video) "popila bih kafu sa breskvicom": Marija Šerifović nakon finala "Beovizije" progovorila o pretnjama koje dobija i…

(Video) "popila bih kafu sa breskvicom": Marija Šerifović nakon finala "Beovizije" progovorila o pretnjama koje dobija i…

Blic 09.03.2024
Pevačica Marija Šerifović održala je sinoć koncert u Areni, u Zagrebu, a nakon nastupa je na konferenciji za medije pričala na brojne teme. Kako je bila član stručnog žirija na "Beoviziji 2024", i kako se strasti od finala ne smiruju, Marija je… »
"Popila bih kafu sa breskvicom" Marija Šerifović o Teya Dori i pretnjama koje svakodnevno dobija: Glasala sam...

"Popila bih kafu sa breskvicom" Marija Šerifović o Teya Dori i pretnjama koje svakodnevno dobija: Glasala sam...

Kurir 09.03.2024
Marija Šerifović zaokružila je svoju turneju koncertom u Zagrebu gde je nastupila prvi put za 20 godina karijere. Pevačica je na konferenciji za novinare govorila o sinu, karijeri i promenama u životu koje su se dogodile nakon dolaska bebe na svet, a… »
Prizor koji topi i najtvrđa srca: Marija Šerifović na ivici suza, ovo nije očekivala

Prizor koji topi i najtvrđa srca: Marija Šerifović na ivici suza, ovo nije očekivala

Svet & Skandal 09.03.2024
Marija Šerifović dobila poklon pre koncerta u Zagrebu Marija Šerifović sinoć je održala koncert u zagrebačkoj, a nastup je započela pesmom “Drugačija” što je izazvalo opšte oduševljenje publike. Nakon ogromnog aplauza kojim ju je… »
(Video) "razmišljala sam da turneja uopšte ne počne": Marija Šerifović nakon koncerta u Zagrebu progovorila o sinu, pa…

(Video) "razmišljala sam da turneja uopšte ne počne": Marija Šerifović nakon koncerta u Zagrebu progovorila o sinu, pa…

Blic 09.03.2024
Pevačica Marija Šerifović održala je sinoć svoj solistički koncert u Areni u Zagrebu, gde je napravila pravi spektakl. Marija se nakon koncerta obratila pripadnicima sedme sile na konferenciji, a tom prilikom pričala je o svojim planovima… »
"Mario" se ori Zagrebom: Publika na koncertu Marije Šerifović skandira ime njenog sina: Pevačica podelila snimke sa…

"Mario" se ori Zagrebom: Publika na koncertu Marije Šerifović skandira ime njenog sina: Pevačica podelila snimke sa…

Blic 08.03.2024
Pevačica Marija Šerifović održala je večeras svoj solistički koncert u Areni u Zagrebu, a publika ju je po izlasku na binu dočekala gromoglasnim aplauzom. Pop zvezda Marija Šerifović, otvorila je koncert pesmom "Drugačija", a onda su usledile… »
Marija Šerifović započela regionalnu turneju koncertom u Zagrebu: "Drugačija" digla na noge celu Arenu

Marija Šerifović započela regionalnu turneju koncertom u Zagrebu: "Drugačija" digla na noge celu Arenu

Blic 08.03.2024
Numerom „Drugačija“ Marija Šerifović otvorila je večerašnji koncert u potpuno rasprodatoj zagrebačkoj Areni. „Dobro veče Zagrebe, čekajte da smirim puls“, rekla je Marija na samom početku koncerta, a publika joj je uzvratila gromoglasnim… »
"Čekala sam 20 godina da bih pevala ovde" Marja Šerifović otvorila koncert u prepunoj Areni u Zagrebu, publika u transu…

"Čekala sam 20 godina da bih pevala ovde" Marja Šerifović otvorila koncert u prepunoj Areni u Zagrebu, publika u transu…

Blic 08.03.2024
Marija Šerifović održaće večeras 8. marta, veliki koncertu zagrebačkoj Areni. Naime, pop zvezda Marija Šerifović, otvorila je koncert pesmom "Drugačija", a onda su usledile neviđene ovacije, vriska i aplauz od strane publike, koja je sve vreme… »

Vesti dana »