Povezane vesti

Šelton ne igra na Olimpijskim igrama?

Šelton ne igra na Olimpijskim igrama?

Sportske.net 09.03.2024
Ben Šelton je bio bolji od Čeha Jakuba Menšika sa 2:1 u setovima, odnosno 4:6, 6:3, 6:4, i plasirao se u treće kolo Indijan Velsa. Amerikanac je posle duela govorio o nastavku takmičenja, ali i oodustanku od Olimpijskih igara. "Prvi put sam igrao… »
Šelton slavio, pa zabrinuo navijače: Amerikanac ''spustio slušalicu'' Olimpijskim igrama u Parizu?

Šelton slavio, pa zabrinuo navijače: Amerikanac ''spustio slušalicu'' Olimpijskim igrama u Parizu?

Večernje novosti 09.03.2024
U duelu dvojice ''tinejdžera'', Ben Šelton je izašao kao pobednik, pošto je savladao Jakuba Menšika sa 2:1 (4:6, 6:3, 6:4). FOTO: EPA - Prvi put sam igrao protiv mlađeg tenisera od mene ili nekoga ko nije blizu mene po godištu. Već sam igrao… »
Tijafo zaustavio Lajovića u Indijan Velsu

Tijafo zaustavio Lajovića u Indijan Velsu

Sportski žurnal 09.03.2024
Bio je to njihov šest meč i Tijafo sada vodi 5:1. Srpski teniser Dušan Lajović eliminisan je u drugom kolu Mastersa u Indijan Velsu, pošto je poražen od Amerkkanca Frensisa Tijafoa 6:3, 6:3. Bio je to njihov šest meč i Tijafo sada vodi 5:1. On će… »
Alkaraz gazio posle slabog starta, ispao Hačanov

Alkaraz gazio posle slabog starta, ispao Hačanov

Sport klub 09.03.2024
Na putu do prošlogodišnje titule u Indijan Velsu, Karlos Alkaraz nije izgubio ni set, ali ta serija nije potrajala ove godine u Kaliforniji. Izgubio je već prvi, od inspirisanog Matea Arnalija, ali je potom uzeo devet gemova u nizu i furiozno se… »
Kraj za Lajovića, Ćorić propustio tri meč lopte

Kraj za Lajovića, Ćorić propustio tri meč lopte

Sport klub 09.03.2024
Srpski teniser Dušan Lajović završio je učešće na mastersu u Indijan Velsu porazom od Frensisa Tijafoa 6:3, 6:3. Amerikanac je pred domaćom publikom odigrao jedan od najboljih mečeva u sezoni, hranio se energijom sa tribina, a Lajović je jedini… »
Šelton: Verovatno neću na OI u Parizu

Šelton: Verovatno neću na OI u Parizu

Sport klub 09.03.2024
Ben Šelton je uspešno rešio situaciju u kojoj nikada nije bio u svojoj kratkoj karijeri. Savladao je Jakuba Menšika 18-godišnjeg Čeha, koji je poslednjih nedelja naglo napredovao i već postao najmlađi teniser u prvih 100 na svetu, sa 4:6, 6:3… »
Šelton: Verovatno neću na OI u Parizu

Šelton: Verovatno neću na OI u Parizu

Sport klub 09.03.2024
Ben Šelton je uspešno rešio situaciju u kojoj nikada nije bio u svojoj kratkoj karijeri. Savladao je Jakuba Menšika 18-godišnjeg Čeha, koji je poslednjih nedelja naglo napredovao i već postao najmlađi teniser u prvih 100 na svetu, sa 4:6, 6:3… »
Španac izgubio prvi set, pa upalio motore: Karlos Alkaraz uz mnogo muke prošao u naredno kolo Indijan Velsa

Španac izgubio prvi set, pa upalio motore: Karlos Alkaraz uz mnogo muke prošao u naredno kolo Indijan Velsa

Večernje novosti 09.03.2024
Španski teniser Karlos Alkaraz dobio je teže nego očekivano Mateaa Arnaldija sa 2:1 u setovima (6:7, 6:0, 6:1). i plasirao se u naredno kolo Indijan Velsa. FOTO: Tanjug/AP Tokom prvog seta ''Karlitos'' je prvi stigao do brejka, ali je Arnaldi odmah… »
Svi su mu krivi: Mari završio učešće u Indijan Velsu

Svi su mu krivi: Mari završio učešće u Indijan Velsu

Večernje novosti 09.03.2024
Britanski teniser, Endi Mari završio je svoje učešće na mastersu u Indijan Velsu u drugoj rundi poražom od petog igrača sveta Andreja Rubljova rezultatom 2:0 po setovima 7:6, 6:1. Foto: Profimedia Rezultat je donekle bio i očekivan, ali od skora… »
Ništa od duela Lajović-cicipas: Tijafo je bio mnogo moćan

Ništa od duela Lajović-cicipas: Tijafo je bio mnogo moćan

Večernje novosti 09.03.2024
Srpski teniser Dušan Lajović eliminisan je u drugom kolu Mastersa u Indijan Velsu, pošto je poražen od Amerkkanca Frensisa Tijafoa rezultatom 2:0 po setovima 6:3, 6:3. Foto: Profimedia Tijafo je posle 76 minuta igre završio posao. Bio je to njihov… »

Vesti dana »