Povezane vesti

Zorica Marković nikad žešće napljuvala Mionu i Ša: Čudi me da nije grebao na kapiju! Stala na stranu Stanislava…

Zorica Marković nikad žešće napljuvala Mionu i Ša: Čudi me da nije grebao na kapiju! Stala na stranu Stanislava…

Kurir 09.03.2024
Zorica Marković, bivša rijaliti učesnica, a britka sablja na jeziku, oglasila se za i otkrila svoje viđenje odnosa Mione Jovanović i Nenada Aleksića nakon ulaska njenog bivšeg dečka Stanislava Krofaka. Zorica nije štedela Ša i Mionu, već je… »
"Ša ne sme da prizna od mione" Vanja potvrdila da Stanislav priča istinu, evo šta su bivši supružnici uradili na dan…

"Ša ne sme da prizna od mione" Vanja potvrdila da Stanislav priča istinu, evo šta su bivši supružnici uradili na dan…

Kurir 09.03.2024
Vanja Ignjatović poznatija kao bivša žena Nenada Aleksića Ša i influenserka, već mesecima se nalazi u žiži javnosti zbog kraha ljubavi sa Ša, ali i zato što svojom pojavom intrigira narod. Vanju su gledaoci spajali i sa Mioninim bivšim dečkom… »
Vanja i Krofak se udružili Tiktokerka prenela Stanislavu sve mračne tajne repera, Ša je u debelom problemu

Vanja i Krofak se udružili Tiktokerka prenela Stanislavu sve mračne tajne repera, Ša je u debelom problemu

Alo 09.03.2024
Reper i Miona nisu ni svesni u šta su se uvalili. Sinoć je u "Elitu" ušao Stanislav Krofak, bivši momak Mione Jovanović. Kada se pojavio, u Beloj lući nastao je tajac, međutim, i Miona i Ša kasnije su naveli da ih njegova blizina nimalo ne… »
"Izgubio se u svojim lažima": Vanja Aleksić žestoko potkačila bivšeg muža, pa spomenula Stanislava i njegov ulazak u…

"Izgubio se u svojim lažima": Vanja Aleksić žestoko potkačila bivšeg muža, pa spomenula Stanislava i njegov ulazak u…

Blic 09.03.2024
Bivši dečko pevačice Mione Jovanović, Stanislav Krofak, sinoć je ušao u Elitu, a reper Nenad Aleksić Ša je bio van sebe. Inače, Nenadova bivša žena, Vanja Ignjatović, već mesecima se nalazi u žiži javnosti, a nju već neko vreme spajaju sa… »
Otac repera Ša o suočavanju njegovog sina sa mioninim bivšim! Kiza neće da ćuti, ima jasan stav: Napolju mu je pretio

Otac repera Ša o suočavanju njegovog sina sa mioninim bivšim! Kiza neće da ćuti, ima jasan stav: Napolju mu je pretio

Kurir 09.03.2024
Aktuelnim učesnicima "Elite" i ljubavnom paru Mioni Jovanović i Nenadu Aleksiću Ša više ništa nije isto, s obzirom na to da se u Belu kuću uselio Mionin bivši dečko Stanislav Krofak, koji se tom prilikom pri samom ulasku odmah suočio sa… »
"Mislio sam da je bred pit" Mionin bivši ušao u Elitu, odmah nastao haos: Pale pretnje, Ša postavio novi ultimatum pevačici

"Mislio sam da je bred pit" Mionin bivši ušao u Elitu, odmah nastao haos: Pale pretnje, Ša postavio novi ultimatum pevačici

Kurir 09.03.2024
Bivši dečko pevačice Mione Jovanović, Stanislav Krofak, postao je aktuelni učesnik Elite. U prethodnih nekoliko meseci Nenad Aleksić Ša i pevačica više puta su imali sukobe zbog njega, a prethodne noći je palo i suočavanje. Na samom početku… »
"Ja sam slobodna žena, zašto bih krila..." Vanja otkrila istinu o odnosu sa Mioninim bivšim, evo da li su u ljubavnoj vezi

"Ja sam slobodna žena, zašto bih krila..." Vanja otkrila istinu o odnosu sa Mioninim bivšim, evo da li su u ljubavnoj vezi

Kurir 09.03.2024
U Elitu se uselio Stanislav Krofak, bivši dečko Mione Jovanović. Naime, on je ostao mističan na pitanje o njegovom odnosu sa Vanjom Ignjatović, bivšom suprugom od Ša, ali je pomenuo i to da je mu je Vanja tokom susreta sa Ša prilikom razvoda… »
Mionin bivši ušao u rijaliti, Ša pukao od ljubomore: Reper odmah zapretio devojci: "Ako to uradiš, raskidamo!"

Mionin bivši ušao u rijaliti, Ša pukao od ljubomore: Reper odmah zapretio devojci: "Ako to uradiš, raskidamo!"

Blic 09.03.2024
Bivši dečko pevačice Mione Jovanović, kog je tokom svog boravka u Beloj kući prevarila sa reperom Nenadom Aleksićem Ša, Stanislav Krofak, sinoć je ušao u Elitu. Nakon njegovog ulaska u rijaliti, Miona Jovanović i Nenad Aleksić Ša su se… »
Bivši dečko Mione Jovanović ušao u "Elitu": Ša pozeleneio od muke, odmah pale pretnje: "Moraš da mi se izviniš, ona…

Bivši dečko Mione Jovanović ušao u "Elitu": Ša pozeleneio od muke, odmah pale pretnje: "Moraš da mi se izviniš, ona…

Blic 08.03.2024
Bivši dečko pevačice Mione Jovanović, kog je tokom svog boravka u Beloj kući prevarila sa reperom Nenadom Aleksićem Ša, Stanislav Krofak, večeras je ušao u Elitu. Stanislav je prvo bio gost u studiju kod voditeljke Ane Radulović nakon čega se… »

Vesti dana »