Povezane vesti

Erdogan najavio povlačenje iz politike? “Za mene je ovo finale”

Erdogan najavio povlačenje iz politike? “Za mene je ovo finale”

Vesti online 09.03.2024
Predsednik Turske i lider Partije pravde i razvoja (AKP) Redžep Tajip Erdogan, izjavio je da će predstojeći lokalni izbori 31. marta biti njegovi “poslednji”. – Za mene je ovo finale. S ovlašćenjima datim zakonom, ovi izbori su moji poslednji… »
Erdogan o predstojećim izborima u Turskoj: Za mene je ovo finale

Erdogan o predstojećim izborima u Turskoj: Za mene je ovo finale

Politika 09.03.2024
ISTANBUL – Predsednik Turske i lider Partije pravde i razvoja (AKP) Redžep Tajip Erdogan, izjavio je da će predstojeći lokalni izbori 31. marta biti njegovi „poslednji”. „Za mene je ovo finale. S ovlašćenjima datim zakonom, ovi izbori su moji… »
Erdogan o predstojećim izborima u Turskoj: Za mene je ovo finale

Erdogan o predstojećim izborima u Turskoj: Za mene je ovo finale

Euronews 09.03.2024
Predsednik Turske i lider Partije pravde i razvoja (AKP) Redžep Tajip Erdogan, izjavio je da će predstojeći lokalni izbori 31. marta biti njegovi "poslednji". "Za mene je ovo finale. S ovlašćenjima datim zakonom, ovi izbori su moji poslednji izbori… »
Erdogan o predstojećim izborima u Turskoj: Za mene je ovo finale

Erdogan o predstojećim izborima u Turskoj: Za mene je ovo finale

Insajder 09.03.2024
Predsednik Turske i lider Partije pravde i razvoja (AKP) Redžep Tajip Erdogan, izjavio je da će predstojeći lokalni izbori 31. marta biti njegovi "poslednji". “Za mene je ovo finale. S ovlašćenjima datim zakonom, ovi izbori su moji poslednji… »
Erdogan najavio povlačenje iz politike

Erdogan najavio povlačenje iz politike

SEEbiz 09.03.2024
ANKARA - Predstojeći općinski izbori kasnije ovog mjeseca bit će posljednji izbori za predsjednika Recepa Tayyipa Erdogana, rekao je, čime će biti okončano više od 20 godina na čelu Turske. Bio je to prvi put da je Erdogan, koji je na vlasti od… »

Vesti dana »