Повезане вести
Полиција проверава рад наводне медицинске сестре
Политика 09.03.2024
Организујући „Клуб беба, трудница и мама”, Нишлијка Мелиса Османовић седам година се представљала као патронажна сестра запослена на нишком УКЦ-у и на приватној поликлиници „Лајф импулс”. Ниш – После бројних пријава започета је… »
Новинарке чешће од колега изложене нападима и претњама
Политика 09.03.2024
Новинарке су се у 2023. години знатно чешће од својих колега суочавале са директним вербалним нападима и онлајн претњама, које су стизале са непознатих адреса, пише у анализи случаја угрожавања новинарки, коју су урадиле… »
Огласила се поликлиника о лажној патронажној сестри Ево шта кажу о објављеним фотографијама Мелисе из Ниша
Мондо 09.03.2024
Мелиса Османовић, председница клуба за бебе, труднице и мајке, није никада имала уговор о радном односу, односно никада није била запослена у поликлиници "Лифе Импулс", навели су из установе. Мелиса Османовић, председница клуба… »
Запослена или ипак не? Лажна патронажна сестра из Ниша објављивала фотографије са колективом из поликлинике, они тврде…
Блиц 09.03.2024
Лажна патронажна сестра, Мелиса Османовић, представљала се годинама уназад као запослена у УКЦ Ниш, али на друштвеним мрежама је објављивала фотографије у униформи у поликлиници "Лифе Импулс", што су они оштро демантовали… »
Вести дана »
Цела Србија у минусу, огласио се РХМЗ: Једна реченица тиче се Београда, треба да је виде сви који сутра раде!
Телеграф пре 1 сатјош 41 повезана
Трамп: Русија и Кина не би се нимало бојале НАТО-а без САД
Вести онлине пре 51 минутајош 112 повезане
ОПРЕЗ: Овако изгледа ледена киша, која од улица и тротоара прави клизалиште
Решетка пре 3 сатајош 40 повезаних





