Povezane vesti
Potez finskog predsednika može da pokrene nuklearni rat! Odmah stiglo dramatično upozorenje iz Rusije: "niste svesni rizika"
Kurir 09.03.2024
Rusko ministarstvo spoljnih poslova upozorilo je da će Moskva smatrati finske objekte i skladišta "legitimnim ciljevima" ako SAD rasporede nuklearno oružje u toj zemlji! - Ne morate biti vojni strateg da biste shvatili da bi takvi objekti predstavljali… »
Rusija na nogama: „Stvarno ćete poslati nuklearno oružje u tu državu? Onda vam je jasno šta sledi“
Nova 09.03.2024
Rusko ministarstvo spoljnih poslova u sredu je upozorilo da će Moskva, ukoliko Sjedinjene Države rasporede nuklearno oružje u severnoj Evropi, ta postrojenja i skladišta smatrati "legitimnim ciljevima". „Ne treba biti vojni strateg da bi se shvatilo da… »
Vesti dana »

Sarkozi proglašen krivim u slučaju libijskog finansiranja izborne kampanje 2007; Sarkozi: Nevin sam
RTV pre 2 satajoš 52 povezane

Studenti FILUM-a napustili Rektorat u Kragujevcu posle deset meseci blokade
N1 Info pre 1 satjoš 34 povezane

Dronovi zatvorili aerodrome u Danskoj, ministar odbrane opisao incident kao hibridni napad, Danska razmatra aktiviranje Člana 4 NATO-a
Naslovi.ai pre 20 minutajoš 45 povezanih