Povezane vesti
Kameron protiv slanja trupa Zapada u Ukrajinu, čak i radi obuke tamošnjih vojnika
Vesti online 09.03.2024
Ministar spoljnih poslova Velike Britanije Dejvid Kameron rekao je da je protiv slanja trupa Zapada u Ukrajinu, čak i radi obuke tamošnjih vojnika. Kameron je u danas objavljenom intervjuu u nemačkom dnevniku „Zidojče cajtung“ rekao da bi „trebalo da… »
Kameron protiv slanja trupa Zapada u Ukrajinu, čak i radi obuke tamošnjih vojnika
N1 Info 09.03.2024
Ministar spoljnih poslova Velike Britanije Dejvid Kameron rekao je da je protiv slanja trupa Zapada u Ukrajinu, čak i radi obuke tamošnjih vojnika. Kameron je u danas objavljenom intervjuu nemačkom dnevniku „Zidojče cajtung“ rekao da bi „trebalo da… »
Britanija odbacuje ideju o slanju neborbenih trupa u Ukrajinu, Poljska - "to nije nezamislivo"
NIN 09.03.2024
Ministar spoljnih poslova Velike Britanije Dejvid Kameron je danas rekao da je protiv slanja trupa Zapada u Ukrajinu, čak i radi obuke tamošnjih vojnika. Kameron je u danas objavljenom intervjuu nemačkom dnevniku "Zidojče cajtung" rekao da bi "trebalo da… »
Vesti dana »
Završen veliki studentski i građanski protest „Država, to smo mi“ u Nišu
Nedeljnik pre 12 minutajoš 23 povezane
Rast usporio, investicije posustaju: stranci oprezniji, domaći sektor i dalje slab
Bloomberg Adria pre 6 minutajoš 27 povezanih
Sve gori na Bliskom istoku: Iran silovito udara po američkim bazama, oglasio se NATO (foto/video)
Večernje novosti pre 7 minutajoš 66 povezanih
U Teheranu nove eksplozije, Izrael potvrdio vazdušne udare; Tramp: Ako Iran udari uzvratićemo neviđenom silom
RTV pre 1 minutjoš 108 povezanih




