Povezane vesti

Užas u banja luci: Muškarac upao u šahtu, pa preminuo na licu mesta

Užas u banja luci: Muškarac upao u šahtu, pa preminuo na licu mesta

Kurir 09.03.2024
Muškarac je nastradao kada je upao u šahtu u Banjaluci a njegovo telo juče su izvukli banjalučki vatrogasci. Oni su intervenisali u 17.42 u Kuljanima na poziv policije PS Lazarevo. "Izvučeno je beživotno muško telo iz šahta u Ulici XI Kuljanska"… »
Tragedija u Banjaluci: Iz šahta izvučeno telo muškarca

Tragedija u Banjaluci: Iz šahta izvučeno telo muškarca

N1 Info 09.03.2024
Muškarac je nastradao kada je upao u šaht u Banjaluci, a njegovo telo u petak su izvukli banjalučki vatrogasci. Oni su intervenisali u 17.42 u Kuljanima na poziv policije PS Lazarevo. Reč je o Boži Č. za kojeg meštani kažu da je živeo sam, a… »
Srpskainfo saznaje: Utvrđen identitet muškarca nastradalog u Banjaluci, upao u šaht za vodu i poginuo na mestu

Srpskainfo saznaje: Utvrđen identitet muškarca nastradalog u Banjaluci, upao u šaht za vodu i poginuo na mestu

Blic 09.03.2024
Utvrđen je identitet muškarca koji je pronađen mrtav u šahtu u banjalučkom naselju Kuljani, saznaje Srpskainfo. Radi se o Boži Č. za kojeg meštani kažu da je živeo sam, a inače je rodom iz Jajca. Tragedija se dogodilo juče kada je nesrećni… »
Muškarac upao u šaht za vodu i poginuo na mestu: Tragedija u Banjaluci

Muškarac upao u šaht za vodu i poginuo na mestu: Tragedija u Banjaluci

Telegraf 09.03.2024
Telo čoveka su izvukli vatrogasci. Muškarac je pronađen mrtav u šahti u banjalučkom naselju Kuljani. Radi se o Boži Č. za kojeg meštani kažu da je živeo sam, a inače je rodom iz Jajca. Tragedija se dogodila juče kada je nesrećni čovek upao u… »

Vesti dana »