Povezane vesti

Strašan sudar na milošu velikom, auto potpuno zgužvan: Jeziv snimak saobraćajne nesreće, stvaraju se velike gužve (video)

Strašan sudar na milošu velikom, auto potpuno zgužvan: Jeziv snimak saobraćajne nesreće, stvaraju se velike gužve (video)

Kurir 09.03.2024
Ozbiljan sudar u kojem su učestvovala dva putnička vozila dogodio se večeras na auto-putu Miloš Veliki, od Jakova ka Surčinu. Kako se na snimku, koji je objavio Moj_Beograd, može videti prizor na licu mesta je jeziv, automobili su potpuni smrskani… »
Auto potpuno zgužvan Stravična saobraćajka na Milošu Velikom! Stvara se velika gužva na ovoj deonici (foto, video)

Auto potpuno zgužvan Stravična saobraćajka na Milošu Velikom! Stvara se velika gužva na ovoj deonici (foto, video)

Dnevnik 09.03.2024
Težak sudar, u kojem su učestvovala dva putnička vozila, dogodio se večeras na auto-putu Miloš Veliki, od Jakova ka Surčinu. Kako se na snimku, koji je objavio Moj_Beograd, može videti prizor na licu mesta je jeziv, automobili su potpuni smrskani… »
Neverovatna scena posle teške saobraćajke na milošu velikom: Dva auta u potpunosti zgužvana, a putnicama ništa

Neverovatna scena posle teške saobraćajke na milošu velikom: Dva auta u potpunosti zgužvana, a putnicama ništa

Kurir 09.03.2024
Tri žene nakon žestokog sudara na auto-putu Miloš Veliki, srećom su prošle bez težih povreda. Prizor zgužvanog auta uplašio je sve, ali na sreću, žene su hospitalizovane u KBC Zemun i nisu životno ugrožene. View this post on Instagram A post… »
Neverovatna sreća na Milošu Velikom: Auto zgužvan, a ženama ništa

Neverovatna sreća na Milošu Velikom: Auto zgužvan, a ženama ništa

Telegraf 09.03.2024
Tri žene su prevezene u KBC Zemun. Tri žene nakon žestokog sudara na auto-putu Miloš Veliki, srećom su prošle bez težih povreda. Prizor zgužvanog auta uplašio je sve, ali na sreću, žene su hospitalizovane u KBC Zemun i nisu životno ugrožene… »
Lim smrskan kao da je od papira: Jak sudar na Milošu Velikom, vozači oprez!

Lim smrskan kao da je od papira: Jak sudar na Milošu Velikom, vozači oprez!

Telegraf 09.03.2024
Policija je na mestu nesreće i vrši uviđaj. Ozbiljan sudar u kojem su učestvovala dva putnička vozila dogodio se večeras na auto-putu Miloš Veliki, od Jakova ka Surčinu. Kako se na snimku, koji je objavio Moj_Beograd, može videti prizor na licu… »

Vesti dana »