Povezane vesti

Vojaž digao Teya Doru u nebesa, pa spomenuo bivšu: "Više mi se sviđa Ramonda, ta pesma Gnezdo orlovo je..."

Vojaž digao Teya Doru u nebesa, pa spomenuo bivšu: "Više mi se sviđa Ramonda, ta pesma Gnezdo orlovo je..."

Mondo 10.03.2024
Vojaž dao sud o izboru za predstavnika Srbije za Evroviziju, pa komentarom pecnuo bivšu Breskvicu. Vojaž dao sud o izboru za predstavnika Srbije za Evroviziju, pa komentarom pecnuo bivšu Breskvicu. Drugog marta izabrana je predstavnica Srbije, Teya… »
(Video) "znače mi to dvoje ljudi što su se pojavili": Breskvica o protestu ispred RTS-a: "Oni me podržavaju"

(Video) "znače mi to dvoje ljudi što su se pojavili": Breskvica o protestu ispred RTS-a: "Oni me podržavaju"

Blic 10.03.2024
Anđela Ignjatović Breskvica sletela je na aerodrom "Nikola Tesla" iz Ciriha, gde je imala prvi nastup nakon takmičenja na "Beoviziji 2024". Pevačica je za "Blic" prokomentarisala i protest koji je bio zakazan za juče ispred RTS-a zbog toga što ona… »
Breskvica odgovorila Vojažu nakon priznanja da mu je Teya Dora bila favorit! Evo šta mu je poručila, njena reakcija sve…

Breskvica odgovorila Vojažu nakon priznanja da mu je Teya Dora bila favorit! Evo šta mu je poručila, njena reakcija sve…

Kurir 10.03.2024
Anđela Ignjatović Breskvica sletela je na aerodrom "Nikola Tesla" iz Ciriha, gde je imala prvi nastup nakon takmičenja na "Pesmi za Evroviziji", te je odgovorila bivšem dečku Mihajlu Veruoviću Vojažu, koji je otkrio da mu je Teya Dora bila favorit… »
Breskvica se utegla u helanke, izvajano telo u prvom planu: Sletela u Beograd, pa odmah odgovorila Vojažu, evo šta je…

Breskvica se utegla u helanke, izvajano telo u prvom planu: Sletela u Beograd, pa odmah odgovorila Vojažu, evo šta je…

Blic 10.03.2024
Anđela Ignjatović Breskvica sletela je na aerodrom "Nikola Tesla" iz Ciriha, gde je imala prvi nastup nakon takmičenja na "Beoviziji". Ona se pojavila u uskim plavim helankama, koje su istakle njenu figuru. Mi smo je pitali za festival na kojem se… »
"Digla se pevelika prašina oko nečega što nije važno": Vojaž brutalno o Breskvici, njenoj pesmi i protestima: "Meni je…

"Digla se pevelika prašina oko nečega što nije važno": Vojaž brutalno o Breskvici, njenoj pesmi i protestima: "Meni je…

Blic 10.03.2024
Mihailo Veruović Vojaž sleteo je u Beograd, a tom prilikom smo ga na aerodromu pitali za "Pesmu Evrovizije" i njegovu bivšu devojku Anđelu Ignjatović Breskvicu, koja je na ovom takmičenju osvojila drugo mesto. On je istakao da je njegovu podršku… »
Vojaž ponovo zadao udarac breskvici! Digao Teya Doru u nebesa, pa spomenuo bivšu:" Ta pesma Gnezdo Orlovo je..."

Vojaž ponovo zadao udarac breskvici! Digao Teya Doru u nebesa, pa spomenuo bivšu:" Ta pesma Gnezdo Orlovo je..."

Kurir 10.03.2024
Drugog marta izabrana je predstavnica Srbije, Teya Dora sa pesmom "Ramonda", koja će se takmičiti ove godine na 68. "Pesmi za Evroviziju". Na ovu temu govorila je i muzička zvezda, Mihailo Veruović Vojaž, koji je ovoga puta otkrio da je navijao za… »
Breskvica se oglasila nakon što je protest podrške njoj propao

Breskvica se oglasila nakon što je protest podrške njoj propao

Danas 10.03.2024
Žestoko najavljivani protest zbog toga što „Gnezdo orlovo“ Anđele Ignjatović Breskvice ne ide na Evroviziju, iako je prema glasovima publike odnela ubedljivu pobedu, ubedljivo je propao kada se na njemu pojavilo samo petoro ljudi. Na takmičenu u… »
(Foto) "za mene ovo znači pobeda": Breskvica donela odluku nakon Beovizije - Oglasila se i javno poručila jedno

(Foto) "za mene ovo znači pobeda": Breskvica donela odluku nakon Beovizije - Oglasila se i javno poručila jedno

Blic 10.03.2024
Anđela Ignjatović Breskvica sa pesmom "Gnezdo orlovo" se takmičila na "Pesmi za Evroviziju" i osvojila je drugo mesto. Breskvica je važila za velikog favorita, a najveći broj glasova je osvojila upravo od publike, dok je Teya Dora, koja je odnela… »
"Za mene je ovo pobeda" Breskvica se oglasila posle protesta ispred zgrade RTS-a!

"Za mene je ovo pobeda" Breskvica se oglasila posle protesta ispred zgrade RTS-a!

Mondo 10.03.2024
Anđela Ignjatović Breskvica se obratila fanovima na Instagramu. Anđela Ignjatović Breskvica se obratila fanovima na Instagramu Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica, jedna od favoritkinja domaćeg izbora za predstavnika na Pesmi Evrovizije, oglasila… »
"Za mene ovo znači pobeda" Breskvica donela važnu odluku i javno se oglasila, poručila samo jedno!

"Za mene ovo znači pobeda" Breskvica donela važnu odluku i javno se oglasila, poručila samo jedno!

Kurir 10.03.2024
Ovogodišnje takmičenje " Pesma za Evroviziju" proteklo je veoma burno, a čini se da je javnost bila nikad strastvenija kada su favoriti u pitanju. Jedna od najvećih favorita bila je Anđela Ignjatović Breskvica sa pesmom "Gnezdo orlovo" koja je… »
Oglasila se Breskvica nakon propalog protesta ispred RTS

Oglasila se Breskvica nakon propalog protesta ispred RTS

Nova 10.03.2024
Nakon sinoćnjeg fijaska protesta koji je organizovan ispred zgrade RTS jer Breskvica nije odabrana za predstavnicu Srbije na Evroviziji, oglasila se i pevačica. Ona je na društvenoj mreži Instagram objavila story sa svog nastupa u Cirihu te poslala… »

Vesti dana »