Povezane vesti

"Oćeš li ti da mi krenemo u mengele da te stavljamo": Zvicer pretio Kapetanu dok su ga držali Belivuk i Miljković! Šok…

"Oćeš li ti da mi krenemo u mengele da te stavljamo": Zvicer pretio Kapetanu dok su ga držali Belivuk i Miljković! Šok…

Kurir 10.03.2024
"Robu, pare, krvnike - sve ćeš da nam daš do zadnjega. Jedino to može da te održi u životu" Ovim rečima se vođa kavačkog klana Radoje Zvicer preko "Skaja" obratio "škaljarcu" Milu Raduloviću Kapetanu, nakon što su ga zarobili Veljko Belivuk i… »
„A znaš li ti, jadan ne bio, kako je počeo rat?“: Zastrašujuća prepiska vođe kavačkog klana i otetog škaljarca

„A znaš li ti, jadan ne bio, kako je počeo rat?“: Zastrašujuća prepiska vođe kavačkog klana i otetog škaljarca

Nova 10.03.2024
"Robu, pare, krvnike - sve ćeš da nam daš do zadnjega. Jedino to može da te održi u životu", glasovna je poruka Radoja Zvicera koju je poslao škaljarcu Milu Raduloviću Kapetanu, nakon što su ga zarobili članovi kavačke grupe i preko njegovog… »
"Samo me nemojte mučiti": Jeziva prepiska otkrila: Mileta Kapetana "namestio" kum, Zvicer mu tražio da oda lokacije…

"Samo me nemojte mučiti": Jeziva prepiska otkrila: Mileta Kapetana "namestio" kum, Zvicer mu tražio da oda lokacije…

Blic 10.03.2024
"Robu, pare, krvnike - sve ćeš da nam daš do zadnjega. Jedino to može da te održi u životu", tu glasovnu poruku Radoje Zvicer poslao je škaljarcu Milu Raduloviću Kapetanu, nakon što su ga zarobili članovi kavačke grupe i preko njegovog… »

Vesti dana »