Povezane vesti

Nudili joj pomoć, ona im želi smrt Vasiljević za Kurir o napadima Ćorović: Žao mi je što nije razumela ljudsku nameru da…

Nudili joj pomoć, ona im želi smrt Vasiljević za Kurir o napadima Ćorović: Žao mi je što nije razumela ljudsku nameru da…

Kurir 10.03.2024
Aktivistkinja Aida Ćorović ponovo se angažovala na zadatku da u javnost pusti najstrašnije epitete za aktuelnu vlast, pre svega za predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Njena kritika odavno je prevazišla granicu dobrog ukusa, ali je ovoga puta… »
Kako je predsednik skrenuo priču sa optužbi Aide Ćorović na neposlušnost Suzane Vasiljević

Kako je predsednik skrenuo priču sa optužbi Aide Ćorović na neposlušnost Suzane Vasiljević

N1 Info 10.03.2024
Em se udala za špijuna, em ne sluša svog predsednika i njegov nos – na to bi mogao da se svede odgovor predsednika Srbije Aleksandra Vučića aktivistkinji Aidi Ćorović, koja je optužila kabinet predsednika da su pokušali da je potkupe kako bi je… »
Suzana Vasiljević reagovala na tvrdnje Aide Ćorović da joj je nudila posao da bi je "ućutkala": Žao mi je što nije…

Suzana Vasiljević reagovala na tvrdnje Aide Ćorović da joj je nudila posao da bi je "ućutkala": Žao mi je što nije…

Blic 10.03.2024
Savetnica predsednika Srbije Suzana Vasiljević reagovala je na izjavu aktivistkinje Aide Ćorović da joj je "nudila posao da bi je ućutkala" rekavši da joj je žao što Ćorović "nije razumela ljudsku nameru da joj se pomogne". Aktivistkinja je na… »
Novinari i aktivisti: Vučićevi i Dodikovi ljudi su nudili novac za prestanak kritikovanja

Novinari i aktivisti: Vučićevi i Dodikovi ljudi su nudili novac za prestanak kritikovanja

Danas 09.03.2024
Nekoliko novinara i aktivista izjavilo je večeras da su ih osobe iz okruženja predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predsednika Republike Srpske Milorada Dodika zvali i „pokušavali da ih korumpiraju u zamenu za prestanak kritikovanja vlasti“… »

Vesti dana »