Povezane vesti

Prvo oglašavanje Darka filipovića nakon tragedije koja ga je zadesila: Bila je puna života, mnogo je volela moju ćerku...

Prvo oglašavanje Darka filipovića nakon tragedije koja ga je zadesila: Bila je puna života, mnogo je volela moju ćerku...

Kurir 10.03.2024
Darko Filipović oglasio se za Kurir iz Australije, nakon što je podelio na društvenoj mreži Instagram tragičnu vest koja ga je pogodila. On se, podsetimo, oprostio od kako saznajemo od prijateljice V.Š. koja je stradala u nesreći kod Niša. - To je… »
"Bila je divno stvorenje, nije imala nijednu mrlju" Darko Filipović slomljen, vest o smrti ga zatekla u Australiji

"Bila je divno stvorenje, nije imala nijednu mrlju" Darko Filipović slomljen, vest o smrti ga zatekla u Australiji

Mondo 10.03.2024
Darko Filipović se oprostio od javnosti nepoznate devojke Vaide sa kojom je bio blizak. Darko Filipović se oprostio od javnosti nepoznate devojke Vaide sa kojom je bio blizak. Vest o razvodu pevača Darka Filipovića nedavno je odjeknula kao bomba u… »
Vest o smrti zatekla ga u Australiji: Darko Filipović se od nje oprostio potresnim rečima: Putuj s anđelima...

Vest o smrti zatekla ga u Australiji: Darko Filipović se od nje oprostio potresnim rečima: Putuj s anđelima...

Kurir 10.03.2024
Pevač Darko Filipović na Instagramu se oprostio od preminule devojke po imenu Vaida. On je objavom potresao pratioce, koji su nizali komentare sa izjavom saučešća. - Počivaj u miru... Putuj sa anđelima, Vaida. Bila mi je čast poznavati te -… »

Vesti dana »