Povezane vesti

"Čovek otišao, za 15 minuta javili da je mrtav!" Ceca Kitić o ubistvu supruga, njegovu smrt nikada nije prebolela

"Čovek otišao, za 15 minuta javili da je mrtav!" Ceca Kitić o ubistvu supruga, njegovu smrt nikada nije prebolela

Mondo 10.03.2024
Ceca Kitić govorila je o brojnim dešavanjima iz svog života, ali i tragičnoj smrti supruga Zorana. Ceca Kitić govorila je o brojnim dešavanjima iz svog života, ali i tragičnoj smrti supruga Zorana. Svetlana Dašić Kitić, 1988. godine proglašena… »
"Kada čovek ode i za 15 minuta vam jave da je mrtav, sruši vam se ceo život!" Ceca Kitić o ubistvu supruga: Moja najveća…

"Kada čovek ode i za 15 minuta vam jave da je mrtav, sruši vam se ceo život!" Ceca Kitić o ubistvu supruga: Moja najveća…

Kurir 10.03.2024
Svetlana Dašić - Kitić, 1988. godine proglašena je za najbolju rukometašicu sveta od strane Svetske rukometne federacije, a nešto kasnije, oprobala se i u trećoj sezoni rijaliti formata "Zadruga". Naime, život nije mazio našu slavnu… »
"Javili su mi da je mrtav, ceo svet mi se srušio": Velika ispovest Cece Kitić: Progovorila o bolnim trenucima i nepoznatim…

"Javili su mi da je mrtav, ceo svet mi se srušio": Velika ispovest Cece Kitić: Progovorila o bolnim trenucima i nepoznatim…

Blic 10.03.2024
Svetlana Dašić Kitić 1988. godine proglašena je za najbolju rukometašicu sveta od strane Svetske rukometne federacije, a nakon završene sportske karijere oprobala se u rijaliti programu "Zadruga". Naime, život nije mazio rukomentašicu Cecu Kitić… »

Vesti dana »