Povezane vesti

Nova era reprezentacije Srbije: Glavni cilj - Olimpijske igre posle 16 godina

Nova era reprezentacije Srbije: Glavni cilj - Olimpijske igre posle 16 godina

Mondo 10.03.2024
Rukometna reprezentacija Srbije na novom je početku - stigli su i novi selektor i direktor. Rukometna reprezentacija Srbije na novom je početku - stigli su i novi selektor i direktor. Rukometna reprezentacija Srbije okupila se za dvomeč sa nacionalnim… »
Pogled ka Los Anđelesu: Zadatak novog selektora Rojevića i sportskog direktora Vujina je da rukometaše odvedu na Olimpijske…

Pogled ka Los Anđelesu: Zadatak novog selektora Rojevića i sportskog direktora Vujina je da rukometaše odvedu na Olimpijske…

Večernje novosti 10.03.2024
NOVI selektor rukometaša Boris Rojević i sportski direktor Marko Vujin imaju zadatak da odvedu reprezentaciju na Olimpijske igre 2028. u Los Anđelesu. Zbog toga je, kako je na promociji, istakla predsednica RSS Milena Delić tandemu iz Vojvodine… »
Rojević zvanično novi selektor, Vujin sportski direktor Orlova

Rojević zvanično novi selektor, Vujin sportski direktor Orlova

Sportski žurnal 10.03.2024
Boris Rojević je na mestu selektora zamenio španskog stručnjaka Tonija Đeronu. Srpski stručnjak i trener Vojvodine Boris Rojević predstavljen je danas zvanično kao novi selektor muške rukometne reprezentacije Srbije, dok je Marko Vujin… »
Srbija predstavila novog selektora! Rojević: Čeka nas ozbiljan rad

Srbija predstavila novog selektora! Rojević: Čeka nas ozbiljan rad

Kurir 10.03.2024
Novi selektor muške rukometne reprezentacije Srbije Boris Rojević izjavio je danas da mu je velika čast što je selektor reprezentacije, i dodao da nacionalnu selekciju čeka ozbiljan rad u narednom periodu. "Izuzetna mi je čast što sam izabran da… »
Rojević i zvanično novi selektor rukometaša Srbije: "Čeka nas ozbiljan posao"

Rojević i zvanično novi selektor rukometaša Srbije: "Čeka nas ozbiljan posao"

Radio 021 10.03.2024
Novi selektor muške rukometne reprezentacije Srbije Boris Rojević izjavio je da mu je velika čast što je selektor reprezentacije, i dodao da nacionalnu selekciju čeka ozbiljan rad u narednom periodu. "Izuzetna mi je čast što sam izabran da preuzmem… »
Promovisan novi stručni štab orlova: Rojević selektor, Vujin sportski direktor

Promovisan novi stručni štab orlova: Rojević selektor, Vujin sportski direktor

Dnevnik 10.03.2024
Kao što je već poznato, mušku seniorsku reprezentaciju Srbije predvodiće Boris Rojević sa svojim saradnicima, uz Marka Vujina kao sportskog direktora reprezentacije. Tim povodom, organizovana je promocija novog selektora. Milena Delić predsednica UO… »

Vesti dana »