Povezane vesti

Iva Grgurić vadi sve silikone! Starleta ne želi više da bude plastična: Ovo mi je neki put već da radim grudi...

Iva Grgurić vadi sve silikone! Starleta ne želi više da bude plastična: Ovo mi je neki put već da radim grudi...

Kurir 11.03.2024
Iva Grgurić rešila je da izvadi silikonske implantate iz grudi, a u kliniku je došla upravo sa majkom. Hrvatska starleta sama je donela ovakvu odluku, koju smatra ispravnom. - Osećam se kao da sam krenula na kafu, a ne na smanjivanje grudi. Povela sam… »
(Video) Iva Grgurić vadi silikone iz grudi: Uhvatili smo je ispred bolnice, povela i majku, evo kako ona izgleda: "Operacija…

(Video) Iva Grgurić vadi silikone iz grudi: Uhvatili smo je ispred bolnice, povela i majku, evo kako ona izgleda: "Operacija…

Blic 11.03.2024
Pobednica treće sezone rijalitija “Zadruga“ Iva Grgurić od kada se pojavila u medijima javno je govorila o svojim korekcijama kako na telu, tako i na licu. Međutim, od kada je uradila silikone u grudima pisali su se brojni komentari, a sada je… »
Juliju iz Ukrajine ljubav dovela na jug Srbije! Iz Odese se zbog Srbina preselila u Niš, a sada je i zaprošena! Otkriva po…

Juliju iz Ukrajine ljubav dovela na jug Srbije! Iz Odese se zbog Srbina preselila u Niš, a sada je i zaprošena! Otkriva po…

Blic 11.03.2024
Julija Niskorodneva već tri godine živi sa svojim verenikom u Nišu. Putevi su im se spojili u Slovačkoj kada su oboje “trbuhom za kruhom” otišli u tu zemlju. Odmah su se zavoleli, a kako ljubav ne poznaje granice, kada se vraćao u svoj rodni… »
"Čula sam priče da vračam muškarcima" Jovana Jeremić progovorila o dečku biznismenu: "Lei je Dragan kao drugi otac, a ja…

"Čula sam priče da vračam muškarcima" Jovana Jeremić progovorila o dečku biznismenu: "Lei je Dragan kao drugi otac, a ja…

Blic 11.03.2024
Voditeljka Jovana Jeremić nakon medijske ilegale za "Blic" govorila je o detaljima ljubavne veze sa bogatim prvrednikom Draganom Stankovićem, kog njena ćerka Lea doživljava kao drugog oca, Pesmi za Evroviziju, ali i gradskim pričama da Jovana, kako… »
"Čula sam da vračam muškarcima" Jovana Jeremić u šok intervjuu progovorila sve o dečku milioneru, a na ove njegove reči…

"Čula sam da vračam muškarcima" Jovana Jeremić u šok intervjuu progovorila sve o dečku milioneru, a na ove njegove reči…

Kurir 11.03.2024
Voditeljka Jovana Jeremić nakon medijske ilegale govorila je o detaljima ljubavne veze sa bogatim prvrednikom Draganom Stankovićem, kog njena ćerka Lea doživljava kao drugog oca, ali i gradskim pričama da Jovana, kako kažu, „vrača muškarcima“… »

Vesti dana »