Povezane vesti
Najmanje 26 osoba poginulo, 11 nestalo u klizištima na Sumatri
N1 Info 11.03.2024
Spasioci su našli nekoliko tela prilikom povlačenja vode posle bujičnih poplava i klizišta izazvanih jakim kišama na indonežanskom ostrvu Sumatra u kojima je, prema novom bilansu, poginulo najmanje 26 osoba a 11 se još vode kao nestali. Monsunske kiše i… »
Raste broj žrtava u Indoneziji: U poplavama i klizištima stradalo najmanje 26 osoba
Euronews 11.03.2024
Broj stradalih u poplavama i klizištima u provinciji Zapadna Sumatra u Indoneziji povećao se na 26, dok se 11 osoba vodi kao nestalo, saopštili su danas lokalni zvaničnici. Monsunske kiše i nabujale reke poplavile su u poslednjih nekoliko dana devet… »
U Indoneziji 26 mrtvih u poplavama na Sumatri
Slobodna Evropa 11.03.2024
Poplave i klizišta na ostrvu Sumatri u Indoneziji odnijeli su 26 života, a najmanje 11 osoba je nestalo, javile su u ponedjeljak hitne službe. "Nestalima se smatra 11 osoba, a 26 je poginulo", riječi su portparola Agencije za upravljanje katastrofama… »
Vesti dana »
Vučić danas na Svetskom urbanom forumu u Bakuu, učestvuju predstavnici 180 zemalja
RTS pre 13 minutajoš 1 povezana
Na današnji dan: Napoleon proglašen carem Francuske, rođeni papa Jovan Pavle II i poslednji ruski car
N1 Info pre 43 minutajoš 2 povezane
Od danas do 31. maja pojačana kotrola saobraćaja za vozače dvotočkaša i pešake
RTS pre 38 minutajoš 2 povezane





