Povezane vesti

"Znači to možemo da budemo taj doktor u penziji i ja" Predrag je Laneta video par dana pred smrt: "Kad sam mu pomenuo…

"Znači to možemo da budemo taj doktor u penziji i ja" Predrag je Laneta video par dana pred smrt: "Kad sam mu pomenuo…

Kurir 11.03.2024
Legendarni glumac Predrag Pepi Smiljković (čuveni Tika Špic) bio je jedan od najbližih kolega i prijatelja pokojnom velikanu srpskog glumišta Milanu Lanetu Gutoviću. On je sada progovorio o poslednjim danima svog prijatelja, ali i ispričao kako je… »
Ovaj glumac je Laneta Gutovića video 2 dana pred smrt, nije bio sam u sobi: "Kada sam mu pomenuo ćerku..."

Ovaj glumac je Laneta Gutovića video 2 dana pred smrt, nije bio sam u sobi: "Kada sam mu pomenuo ćerku..."

Telegraf 11.03.2024
Pepi je ekskluzivno za Telegraf.rs progovorio o poslednjim danima svog prijatelja Laneta Gutovića i tvrdnji njegove ćerke Milice da je nasilno lišena nasledstva. Legendarni glumac Predrag Pepi Smiljković (čuveni Tika Špic) bio je jedan od najbližih… »
Tika špic o bolesti laneta gutovića! Glumac mu poslao samo jednu poruku: "Krio je koliko je bolestan, mislio sam da je sve u…

Tika špic o bolesti laneta gutovića! Glumac mu poslao samo jednu poruku: "Krio je koliko je bolestan, mislio sam da je sve u…

Kurir 11.03.2024
Glumac Predrag Pepi Smiljković je otkrio kakav je bio Milan Lane Gutović poslednjih dana u bolnici, ali je izneo i svoj stav po pitanju ćerke Milice i njenih tvrdnji da su ona i sestra, kako ona tvrdi, lažno lišene nasledstva. Predrag je sada otkrio… »
Advokat o testamentu Milana Laneta Gutovića: Njegove ćerke pod ovim uslovima mogu ostati bez nasledstva, spor će trajati…

Advokat o testamentu Milana Laneta Gutovića: Njegove ćerke pod ovim uslovima mogu ostati bez nasledstva, spor će trajati…

Kurir 11.03.2024
Milica Gutović, najstarija od četvoro dece preminulog glumca Milana Laneta Gutovića, navela je da postoji mogućnost scenarija u kojem ostaje bez nasledstva svog oca, zbog usmenog testamenta/zaveštanja, koje je navodno pokojni glumac izrekao… »
"To možemo da budemo samo doktor i ja!" Lanetova ćerka tvrdi da je prevarena za nasledstvo, a on ga je poslednji video

"To možemo da budemo samo doktor i ja!" Lanetova ćerka tvrdi da je prevarena za nasledstvo, a on ga je poslednji video

Mondo 11.03.2024
Glumac Predrag Pepi Smiljković govorio je o poslednjim danima Laneta Gutovića, ali i tvrdnjama ćerke Milice da je oštećena za nasledstvo. Glumac Predrag Pepi Smiljković govorio je o poslednjim danima Laneta Gutovića, ali i tvrdnjama ćerke Milice… »
Ćerka Laneta Gutovića iznela u javnost teške optužbe – tvrdi da je prevarena za nasledstvo: „Dok je tata bio na samrti…

Ćerka Laneta Gutovića iznela u javnost teške optužbe – tvrdi da je prevarena za nasledstvo: „Dok je tata bio na samrti…

Nova 11.03.2024
Milan Lane Gutović preminuo je 25. avgusta 2021. godine u 76. godini posle duge i teške bolesti, a njegova ćerka Milica Gutović sada je iznela u javnost detalje o porodičnom nasledstvu. Milica Gutović, najstarija ćerka pokojnog glumca Milana Laneta… »
"Oca nisi videla 30 godina, ne obmanjuj javnost" Teške optužbe na račun ćerke Laneta Gutovića nakon njenih tvrdnji da je…

"Oca nisi videla 30 godina, ne obmanjuj javnost" Teške optužbe na račun ćerke Laneta Gutovića nakon njenih tvrdnji da je…

Kurir 11.03.2024
Ispod objave Milice Gutović, ćerke Milana Laneta Gutovića, osvanuli su brojni komentari podrške, ali i oni koji su izneli potpuno drugačiju perspektivu njene priče da je oštećena za očevo nasledstvo. Njena objava izazvala je veliku pažnju… »
Ko je ćerka Laneta Gutovića koja tvrdi da je prevarena za nasledstvo: Milicu smo gledali u hit serijama, a ima još jedno…

Ko je ćerka Laneta Gutovića koja tvrdi da je prevarena za nasledstvo: Milicu smo gledali u hit serijama, a ima još jedno…

Kurir 11.03.2024
Milica Gutović, ćerka našeg legendarnog glumca Milana Laneta Gutovića, koja je u javnost izašla s tvrdnjama da je prevarena za nasledstvo svog pokojnog oca, takođe je umetnica, a bavi se i pedagoškim radom. Ona je najstarije dete Laneta Gutovića… »
Glumila u popularnim serijama, pa promenila zanimanje: Evo čime se bavi ćerka Laneta Gutovića koja tvrdi da je prevarena za…

Glumila u popularnim serijama, pa promenila zanimanje: Evo čime se bavi ćerka Laneta Gutovića koja tvrdi da je prevarena za…

Blic 11.03.2024
Najstarija ćerka pokojnog glumca Milana Laneta Gutovića, koja tvrdi da je prevarena za nasledstvo, je priznata balerina koja se oprobala i kao glumica. Milica Gutović je najstarija ćerka Laneta Gutovića. On iz dva braka ima četvoro dece, dve ćerke… »
Ćerka Laneta Gutovića u videu pokazala očevu poslednju fotografiju: Tvrdi da je ovo jedan od dokaza da je prevarena za…

Ćerka Laneta Gutovića u videu pokazala očevu poslednju fotografiju: Tvrdi da je ovo jedan od dokaza da je prevarena za…

Kurir 11.03.2024
Ćerka pokojnog glumca Milana Laneta Gutovića, objavila je na Fejsbuku video u kom tvrdi da je medicinska sestra pred smrt njenog oca uvela dvojicu muškaraca na intenzivnu negu, a koji nisu bili u srodstvu sa Lanetom, i na taj način nju i njenu sestru… »
Glumila u seriji "mješoviti brak" i "ivkovoj slavi" Ko je ćerka Laneta Gutovića koja je šokirala pričom o nasledstvu?

Glumila u seriji "mješoviti brak" i "ivkovoj slavi" Ko je ćerka Laneta Gutovića koja je šokirala pričom o nasledstvu?

Mondo 11.03.2024
Milicu Gutović je publika imala prilike da gleda u brojnim domaćim ostvarenjima. Milicu Gutović je publika imala prilike da gleda u brojnim domaćim ostvarenjima Milica Gutović, ćerka našeg legendarnog glumca Milana Laneta Gutovića, koja je u… »
Tragom nasledstva - iz dva braka imao je četvoro dece: Ovako izgleda porodica pokojnog Laneta Gutovića foto

Tragom nasledstva - iz dva braka imao je četvoro dece: Ovako izgleda porodica pokojnog Laneta Gutovića foto

Mondo 11.03.2024
Javnost je ostala zatečena ispovešću ćerke glumca Laneta Gutovića, u kojoj tvrdi da je medicinska sestra u bolnici u kojoj je ležao dovela nepoznate svedoke, i lišila ih nasledstva. Javnost je ostala zatečena ispovešću ćerke glumca Laneta… »
Ime prve supruge nikad nije izgovorio u javnosti, a evo kako izgleda druga žena laneta gutovića: Radi u ozbiljnoj ustanovi

Ime prve supruge nikad nije izgovorio u javnosti, a evo kako izgleda druga žena laneta gutovića: Radi u ozbiljnoj ustanovi

Kurir 11.03.2024
Glumac Milan Lane Gutović preminuo je u 76. godini života na Vojnomedicinskoj akademiji nakon teške bolesti, a njegova ćerka je sada iznela teške optužbe i tvrdi da je prevarena za nasledstvo. Legendarni Milan Lane Gutović najpoznatiji je po svojim… »
Ćerka tvrdi da je prevarena za nasledstvo, a Lane živeo u kontejneru koji prokišnjava! Imao dva kreveta i kupatilo

Ćerka tvrdi da je prevarena za nasledstvo, a Lane živeo u kontejneru koji prokišnjava! Imao dva kreveta i kupatilo

Mondo 11.03.2024
Ćerka proslavljenog glumca Laneta Gutovića iznela je šok tvrdnju da je prevarena za nasledstvo tokom njegovih poslednjih dana, a on ranije ispričao gde najviše voli da provodi vreme. Ćerka proslavljenog glumca Laneta Gutovića iznela je šok tvrdnju… »

Vesti dana »