Povezane vesti
Jaka grmljavina i olujni jugo: U Hrvatskoj pala velika količina kiše, poplavljeni skoro svi delovi Zadra
Euronews 11.03.2024
Na zadarskom području je od nedelje uveče do jutros pala velika količine kiše, čak 164 litre po kvadratnom metru, poplavljeni su gotovo svi delovi grada, a olujni jugo odsekao je od kopna većinu ostrvu, potvrdio je Hini šef lokalne Meteorološke… »
Jezivi prizori iz Hrvatske: Bujice preplavile ulice Zadra, pala rekordna količina kiše, brod se nasukao na ulicu (foto/video)
Kurir 11.03.2024
Na zadarskom području od nedelje naveče do ponedeljka ujutro pale su velike količine kiše, 164 litre po kubnom metru, poplavljeni su gotovo svi delovi Zadra, a olujni jugo odsekao je od kopna većinu ostrva, potvrdio je Hini šef Meteorološke stanice… »
Ulice poplavljene, automobili u garažama ostali u vodi: Stravično nevreme pogodilo Hrvatsku, jak olujni vetar nosio sve pred…
Večernje novosti 11.03.2024
NA ZADARSKOM području od nedelje naveče do ponedeljka ujutro pale su velike količine kiše, 164 litre po kvadratnom metru, poplavljeni su gotovo svi delovi Zadra, a olujno jugo odseklo je od kopna većinu ostrva, potvrdio je voditelj Meteorološke… »
Veliko nevreme u Zadru i okolini: Odsečena ostrva, poplavljene kuće, podrumi i garaže (VIDEO)
N1 Info 11.03.2024
Na zadarskom području od nedelje uveče do ponedeljka ujutro pale su velike količine kiše, 164 litara po metru kvadratnom, poplavljeni su gotovo svi delovi Zadra, a olujni jugo odsekao je od kopna većinu ostrva, potvrdio je Hini rukovodilac… »
Zadar pod vodom nakon nevremena: Poplavljene kuće, garaže i podrumi, ostrva odsečena od sveta
Telegraf 11.03.2024
Na zadarskom području palo je kiše kao u pola Hrvatske, a juče iza 14 sati zabeležen je najjači udar juga - 25.5 metara u sekundi. Na Zadarskom području od nedelje uveče do ponedjeljka ujutro pale su velike količine kiše, 164 litre po kvadratnom… »
Vesti dana »

Vučić i Fon der Lajen o reformama na putu Srbije ka EU, ali i tvrdnjama da je korišćen 'zvučni top'
BBC News pre 1 satjoš 26 povezanih

BLOG UŽIVO Studenti objavili tačke okupljanja sa kojih kreću na tročasovnu blokadu Brankovog mosta: Sve počinje već u 13 sati
Nova pre 4 minutajoš 14 povezanih

Suđenje za napad na studente FDU: Milena Aleksić sklopila sporazum, Koldžić i Stanišić u pregovorima sa tužilaštvom
Nova pre 21 minutajoš 12 povezanih

U Srbiji danas oblačno i hladnije sa lokalnim pljuskovima, temperature do 18 stepeni
Vesti online pre 2 satajoš 15 povezanih