Povezane vesti

Poledica odgovorio Partizanu: Ne znam zašto se bune kada su glasali za Džajića! (video)

Poledica odgovorio Partizanu: Ne znam zašto se bune kada su glasali za Džajića! (video)

Hot sport 11.03.2024
Oštra reakcija Poledice Predsednik Sindikata profesionalnih fudbalera Nezavisnost, Mirko Poledica, nije ostao nem na burne reakcije posle 172. večitog derbija. Nakon što su i Partizan i Crvena zvezda izrazili nezadovoljstvo suđenjem, posebno… »
Poledica: Partizan se žali, zašto nisu podržali Nemanju Vidića?

Poledica: Partizan se žali, zašto nisu podržali Nemanju Vidića?

Danas 11.03.2024
Nakon 172. večitog derbija, Crvena zvezda i Partizan žalili se na kvalitet suđenja (2:2). Partizan je prvi uperio prst prema Pavlu Iliću, glavnom sudiji na subotnjem večitom derbiju. Nedugo zatim, replicirala je Crvena zvezda a obe strane smatraju da… »
Poledica zbunjen: "Ne znam zašto se Partizan žali na suđenje!"

Poledica zbunjen: "Ne znam zašto se Partizan žali na suđenje!"

Sportske.net 11.03.2024
Još uvek se vodi žestoka polemika o odlukama glavnog sudije 172. "večitog derbija" Pavla Ilića u najvećoj utakmici domaćeg fudbala. Crvena zvezda i Partizan remizirali su na "Marakani", 2:2, a oba kluba smatraju da su oštećena, u čemu su glasniji… »
Poledica: Partizan se žali? Pa, glasali su za Džajića

Poledica: Partizan se žali? Pa, glasali su za Džajića

Sport klub 11.03.2024
Predsednik Sindikata profesionalnih fudbalera Nezavisnost imao poruku za crno-bele posle 172. večitog derbija. Mnogo bure izazvao je 172. večiti derbi, oba kluba su se žalila na suđenje. Prvi je to učinio Partizan, nešto kasnije i Crvena zvezda. A… »

Vesti dana »