Povezane vesti

"Niko od rodbine nije hteo da me prihvati" Jeziva ispovest voditelja koji je uživo dao otkaz na Pink televiziji!

"Niko od rodbine nije hteo da me prihvati" Jeziva ispovest voditelja koji je uživo dao otkaz na Pink televiziji!

Mondo 11.03.2024
Mihajlo Pavić je u kratkom periodu ostao bez majke i bake koja je preuzela brigu o njemu kada je Mihajlova mama preminula od karcinoma. Mihajlo Pavić je u kratkom periodu ostao bez majke i bake koja je preuzela brigu o njemu kada je Mihajlova mama… »
"Niko od rodbine nije hteo da me prihvati": Bolna ispovest voditelja, nakon porodične tragedije ostao sam: "Živeo sam u…

"Niko od rodbine nije hteo da me prihvati": Bolna ispovest voditelja, nakon porodične tragedije ostao sam: "Živeo sam u…

Blic 11.03.2024
Srpski voditelj Mihajlo Pavić kada se pojavio na malim ekranima privukao je veliku pažnju, a o njegovom privatnom životu se malo zna. On je u svojoj ispovesti jednom prilikom za "Blic" progovorio o teškom detinjstvu i odrastanju, pošto je tri godine… »
"Niko od rodbine nije hteo da me prihvati" Bolna ispovest voditelja posle porodične tragedije: Završio sam u Zvečanskoj

"Niko od rodbine nije hteo da me prihvati" Bolna ispovest voditelja posle porodične tragedije: Završio sam u Zvečanskoj

Kurir 11.03.2024
Srpski voditelj Mihajlo Pavić kada se pojavio na malim ekranima privukao je veliku pažnju, a o njegovom privatnom životu se malo zna. On je u svojoj ispovesti jednom prilikom progovorio o teškom detinjstvu i odrastanju, pošto je tri godine proveo u… »

Vesti dana »