Povezane vesti

"Nisu znali šta više da rade s njom, pa joj bušili gume" Dari Bubamari zameraju bahato parkiranje - Stalno mi zovu pauka

"Nisu znali šta više da rade s njom, pa joj bušili gume" Dari Bubamari zameraju bahato parkiranje - Stalno mi zovu pauka

Mondo 11.03.2024
Dara Bubamara otkrila i da "redovno plaća sve kazne" Dara Bubamara otkrila i da "redovno plaća sve kazne" Pevačica Dara Bubamara ispričala je za domaće medije kako njen automobil u Novom Sadu redovno kupi pauk, a za saobraćajne probleme krivi žene… »
"Buše joj gume, zovu pauka" Dara Bubamara bahato parkira po Novom Sadu, komšije besne na nju, a evo kako ona reaguje

"Buše joj gume, zovu pauka" Dara Bubamara bahato parkira po Novom Sadu, komšije besne na nju, a evo kako ona reaguje

Kurir 11.03.2024
Pevačica Dara Bubamara automobil u rodnom Novom Sadu parkira gde stigne i redovno na mestima koja nisu predviđena za to, a kako je sada i sama rekla, stalno joj komšije zovu pauka jer ne znaju kako drugačije da se izbore sa ovim problemom. Ona je za… »
"Zovu joj pauka i buše joj gume": Dara Bubamara na meti ljudi zbog bahatog ponašanja: "Žurim, pa ne mogu da čekam da se…

"Zovu joj pauka i buše joj gume": Dara Bubamara na meti ljudi zbog bahatog ponašanja: "Žurim, pa ne mogu da čekam da se…

Blic 11.03.2024
Pevačica Dara Bubamara ispričala je za domaće medije kako njen automobil u Novom Sadu redovno kupi pauk, a za saobraćajne probleme krivi žene koje su navodno ljubomorne na nju. - Stalno mi neko zove pauka kada se negde parkiram, ali šta da radim. Ne… »

Vesti dana »