Povezane vesti
Divno dete, skromna, dostojanstvena i lepa kao anđeo Gimnazija se oprostila od poginule Vaide: Život je ponekad toliko…
Kurir 11.03.2024
Vaida Šaćiri (22) poginula je u subotu u saobraćajnoj nesreći kod Proseka, na putu Niš-Pirot. On nje se oprašta porodica i najbliži prijatelji, ali se oglasila i Gimnazija u Pirotu, koju je Vaida pohađala. "Sa velikom tugom i nevericom učenički i radni… »
"Život je ponekad toliko nepravedan": Gimnazija u Pirotu se oprostila od Vaide (22), koja je poginula u udesu
Telegraf 11.03.2024
Vaida je poginula kada se automobil u kom je bila prevrnuo u kanal. Vaida Šaćiri (22) poginula je u subotu u saobraćajnoj nesreći kod Proseka, na putu Niš-Pirot. On nje se oprašta porodica i najbliži prijatelji, ali se oglasila i Gimnazija u Pirotu, koju… »
Vesti dana »
Crveno-beli nisu iskoristili prvu „meč loptu“: Železničar odložio Zvezdino slavlje
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
"Samo Tramp odlučuje"! Bela kuća: Iran mora da se izjasni o produžetku prekida vatre, vremenski okvir diktiraće predsednik
Kurir pre 4 satijoš 2 povezane
Šok u Americi: Ministar mornarice napustio funkciju, Pentagon mu se zahvalio, a evo ko preuzima fotelju
Blic pre 5 satijoš 1 povezana




