Povezane vesti

"Oduševio sam se kada sam ga prvi put video": Amidžić proveo nekoliko sati u porodilištu kod Mine i sina, izašao sa…

"Oduševio sam se kada sam ga prvi put video": Amidžić proveo nekoliko sati u porodilištu kod Mine i sina, izašao sa…

Blic 11.03.2024
Voditelj Ognjen Amidžić dobio je drugog sina, kojeg mu je podarila supruga Mina Naumović, koja se porodila u jednoj privatnoj bolnici. Ognjen je danas bio u poseti supruzi i sinu, kojem su dali ime Perun. Voditelj je ušao u porodilište žurnim… »
Ognjen Amidžić uleteo u porodilište! Voditelj posetio suprugu Minu i sina

Ognjen Amidžić uleteo u porodilište! Voditelj posetio suprugu Minu i sina

Mondo 11.03.2024
Ognjen Amidžić stigao je u porodilište kako bi posetio svoju suprugu Minu i sina Peruna. Ognjen Amidžić stigao je u porodilište kako bi posetio svoju suprugu Minu i sina Peruna. Voditelj Ognjen Amidžić po drugi put je postao otac kada je njegova… »
Ognjen Amidžić stigao u porodilište! Ne može da dočeka da vidi sina, uleteo u bolnicu!

Ognjen Amidžić stigao u porodilište! Ne može da dočeka da vidi sina, uleteo u bolnicu!

Kurir 11.03.2024
Voditelj Ognjen Amidžić i njegova supruga Mina Naumović dobili su sina kojem su dali ime Perun. Mama i beba osećaju se sjajno, a Ognjen ih je sada posetio u privatnoj bolnici gde se Mina porodila. Amidžić je žurnim korakom ušao u porodilište kako… »
Ognjen Amidžić stigao u porodilište: Voditelj ne može da dočeka da vidi sina, ujurio u bolnicu (video)

Ognjen Amidžić stigao u porodilište: Voditelj ne može da dočeka da vidi sina, ujurio u bolnicu (video)

Blic 11.03.2024
Voditelj Ognjen Amidžić i njegova supruga Mina Naumović dobili su sina kojem su dali ime Perun. Mama i beba osećaju se sjajno, a Ognjen ih je sada posetio u privatnoj bolnici gde se Mina porodila. Amidžić je žurnim korakom ušao u porodilište kako… »
"Osećam se kao da mogu da trčim": Supruga Ognjena Amidžića se prvi put oglasila nakon što je rodila sina, evo kako je beba

"Osećam se kao da mogu da trčim": Supruga Ognjena Amidžića se prvi put oglasila nakon što je rodila sina, evo kako je beba

Blic 10.03.2024
Voditelj Ognjen Amidžić i njegova supruga Mina Naumović dobili su sina, kojem su dali ime Perun, a ona je sada prvi put progovorila o bebi. - Beba i ja smo odlično, hvala na pitanju, sve je proteklo u najboljem redu. Naša beba je dobila čistu… »

Vesti dana »