Povezane vesti

Otvorena izložba CRTA/CZKD 'Brisanje privida' o decembarskim izborima u Srbiji

Otvorena izložba CRTA/CZKD 'Brisanje privida' o decembarskim izborima u Srbiji

Novi magazin 11.03.2024
U Centu za kulturnu dekontaminaciju (CZKD) u Beogradu je večeras otvorena izložba "Brisanje privida" kojom organizacija Centar za istraživanje, transparentnost i odgovornost (CRTA) i CZKD zajedno objašnjavaju posetiocima nepravilnosti u vezi sa… »
Otvorena izložba 'Brisanje privida' o decembarskim izborima

Otvorena izložba 'Brisanje privida' o decembarskim izborima

Beta 11.03.2024
U Centu za kulturnu dekontaminaciju (CZKD) u Beogradu je večeras otvorena izložba "Brisanje privida" kojom organizacija Centar za istraživanje, transparentnost i odgovornost (CRTA) i CZKD zajedno objašnjavaju posetiocima nepravilnosti u vezi sa… »
Crta i CZKD: Otvorena izložba "Brisanje privida" o decembarskim izborima

Crta i CZKD: Otvorena izložba "Brisanje privida" o decembarskim izborima

Insajder 11.03.2024
Izložba "Brisanje privida", koju zajednički potpisuju Crta i Centar za kulturnu dekontaminaciju (CZKD), a kojom se iz ugla građana sagledavaju okolnosti, mehanizmi i posledice brisanja privida regularnih izbora i elementarnih pretpostavki demokratskog… »
Šta je obeležilo izbore – kako su ih videli posmatrači, a kako građani: Otvorena izložba Crte

Šta je obeležilo izbore – kako su ih videli posmatrači, a kako građani: Otvorena izložba Crte

N1 Info 11.03.2024
Izložba "Brisanje privida", koju zajednički potpisuju Crta i Centar za kulturnu dekontaminaciju, a kojom se iz ugla građana sagledavaju okolnosti, mehanizmi i posledice brisanja privida regularnih izbora i elementarnih pretpostavki demokratskog… »
Izložba „Brisanje privida“: Naoštrite olovke

Izložba „Brisanje privida“: Naoštrite olovke

Vreme 11.03.2024
Povodom izbornih manipulacija koje je posmatračka misija Crte zabeležila na izborima u decembru prošle godine, organizovana je izložba „Brisanje privida" na inicijativu direktorke CZDK-a Ane Miljanić. Na izložbi građani će moći i da, pored… »
„Rekli su mi da neću dobiti paket hrane jer nisam bila na mitingu. Ali ja sam trudna“: Detalji izložbe „Brisanje…

„Rekli su mi da neću dobiti paket hrane jer nisam bila na mitingu. Ali ja sam trudna“: Detalji izložbe „Brisanje…

Danas 11.03.2024
Povodom izbornih malverizacija 17. decembra prošle godine otvorena je izložba „Brisanje privida“ u Centru za kulturnu dekontaminaciju (CZKD), koja predstavlja kustosko čitanje izveštaja o izborima. Izloženi su dokumentarni materijali, izjave… »

Vesti dana »