Povezane vesti
Kopaonik se zabeleo u martu! Zima još uvek nije gotova, a slika sa naše planine obradovaće skijaše (video)
Mondo 11.03.2024
Danas je pao sneg na Kopaoniku. Danas je pao sneg na Kopaoniku. Instagram stranica "infokop" podelila je snimak koji će ljubitelji zime i skijanja rado dočekati. Na Kopaoniku je krenuo da pada sneg. Iako smo uveliko ušli u mart i sve smo bliži… »
Snežna mećava zahvatila ove predele Srbije, temperatura opala na 0°C: Evo gde će vejati narednih dana
Telegraf 11.03.2024
Sneg je praćen i jakim vetrovima. I dok ovog poslepodneva u mnogim predelima Srbije pada jaka kiša i praćena je pljuskovima, na planinama južne i jugozapadne iznad 1.500 metara nadmorske visine veje jak sneg. U ovom času sneg veje i na Kopaoniku i to… »
Obillne padavine i oluje zahvatile Crnu Goru, u ovim predelima veje sneg sa grmljavinom: Moguće urbane poplave
Telegraf 11.03.2024
Jak južni vetar ima i olujne udare. Crnu Goru danas je zahvatilo jako nevreme sa vrlo obilnim padavinama. Cela Crna Gora pod uticajem je ciklona i snažnog južnog strujanja. Širom zemlje pada veoma obilna kiša i u mnogim predelima praćena je jakim… »
Vesti dana »

Novi veliki udarac za Putina, "braća" mu okrenula leđa: Kinezi obustavili kupovinu ruske nafte
Mondo pre 16 minutajoš 48 povezanih

Klovn iz bele kuće opet laže: "Amerika ima najveći nuklearni arsenal, pa zatim slede Rusija i Kina!"
Pravda pre 1 satjoš 98 povezanih

„Marš mira“ u Budimpešti u znak podrške Orbanu i protiv vojnih planova Brisela (video)
Politika pre 11 minutajoš 22 povezane

Ministarka Lazarević: Trgovci drsko kreativni, nema masovnog zatvaranja prodavnica
Danas pre 6 satijoš 25 povezanih