Povezane vesti

Drži Novakov poster u sobi a sada igra protiv njega: ‘Ovo je za mene baš uzbudljivo!’

Drži Novakov poster u sobi a sada igra protiv njega: ‘Ovo je za mene baš uzbudljivo!’

Hot sport 11.03.2024
‘Mislim da je to jedno od najboljih iskustava koje možete da imate.’ Najbolji teniser sveta, Novak Đoković igraće meć šesnaestine finala Indijan Velsa protiv 20-godišnjaka Luke Nardija u utorak od 18 časova. Mladi Italijan je istakao da je… »
Osam godina 1. Na planeti! Novak Đoković i neverovatni rekordi koje upravo obara

Osam godina 1. Na planeti! Novak Đoković i neverovatni rekordi koje upravo obara

Večernje novosti 11.03.2024
OSAM godina na čelu svetskog tenisa juče je proslavio Novak Đoković! Naš as, koji je rano jutros igrao u trećem kolu mastersa u Indijan Velsu protiv Italijana Luke Nardija, postavio je jedinstveno dostignuće u belom sportu, koje će u skorije vreme… »
Nardi: Rastao sam uz Novakov poster

Nardi: Rastao sam uz Novakov poster

Sport klub 11.03.2024
Luku Nardija u noći između ponedeljka i utorka čeka najveći događaj u kratkoj karijeri. Dobio, izgubio, on će svoj san ostvariti. Igraće protiv najboljeg svih vremena. Novaka Đokovića. – Za mene će to biti jedno od najboljih iskustava koje… »
Od postera u sobi do duela na Indijen Velsu: Nardi uzbuđen zbog susreta sa Đokovićem

Od postera u sobi do duela na Indijen Velsu: Nardi uzbuđen zbog susreta sa Đokovićem

Sportski žurnal 11.03.2024
U drugom kolu srpski as igra protiv mladog Italijana. Od osme godine Luke Nardija, na vratima njegove sobe visi poster Novaka Đokovića. Noćas će se Italijan prvi put suočiti sa brojem 1 na ATP rang listi u trećem kolu Indijan Velsa. - Mislim da je… »

Vesti dana »