Povezane vesti

Zaradite dnevno oko 6.500 dinara! Ako vam stigne poruka sa ovakvim sadržajem nikako ne klikćite: Beograđani otkrili novu…

Zaradite dnevno oko 6.500 dinara! Ako vam stigne poruka sa ovakvim sadržajem nikako ne klikćite: Beograđani otkrili novu…

Kurir 11.03.2024
U Srbiji se pojavio novi oblik prevare! Naime, pojedinim građanima stigla je SMS poruka u kojoj se starijima od 22 godine nudi zarada do 6.500 dinara dnevno samo je potrebno kontaktirati menadžera preko linka koji je naveden u poruci. Na Instagram… »
Stigla mi je ovakva poruka, a onda su mi hakovali karticu: Beograđanka upozorila na novu SMS prevaru! Pokušali da skinu pare…

Stigla mi je ovakva poruka, a onda su mi hakovali karticu: Beograđanka upozorila na novu SMS prevaru! Pokušali da skinu pare…

Kurir 11.03.2024
Pojedini građani Srbije su dobili SMS poruku preko koje hakeri mogu da im hakuju kartice i skinu novac. Neki od njih su upozorili na ovu novu prevaru kod nas. Na Instagram stranici moj_beo_grad_ pojavilo se upozorenje jedne Beograđanke kojoj su uspeli… »
Nove SMS poruke varaju narod: Ako vam stigne ovaj sadržaj, ne otvarajte link

Nove SMS poruke varaju narod: Ako vam stigne ovaj sadržaj, ne otvarajte link

Telegraf 11.03.2024
Otkrivena je nova prevara. Onlajn prevare su sve češće, a sada je aktivna još jedna u nizu. U pitanju je poruka, koja vas vodi na link, a sve u cilju kako bi "zaradili" 6.500 dinara, za samo par sati rada. Devojka kojoj je pristigla poruka, nam je… »

Vesti dana »