Повезане вести
„Ратоборни” Макрон трећи пут одложио посету Кијеву
Политика 12.03.2024
Француски председник заговара оштрији курс према Русији и слање трупа у Украјину, пре свега из унутрашњополитичких разлога, како би спречио да Национално окупљање победи на европским изборима, пише „Спектејтор”. Једини од… »
Медведев никад оштрији: Макрона назвао патолошком кукавицом, а онда му поручио: "јадна Француска" (фото)
Курир 12.03.2024
"Француски председник Емануел Макрон одложио је посету Украјини јер је патолошка кукавица", изјавио је бивши руски председник Дмитриј Медведев. Јелисејска палата саопштила је у понедељак да ће се Макронова дуго очекивана посета… »
Медведев: Макрон је кукавица, јадна Француска
Политика 12.03.2024
Заменик председника Савета безбедности Русије Дмитриј Медведев је коментарисао одлагање посете председника Француске Емануела Макрона Кијеву и назвао француског лидера ''кукавицом''. ''Макрон се спрема да оде у Кијев? Али он је… »
Вести дана »
Влада Србије одлучила да минимална цена рада буде повећана на 405 динара по радном сату
Бета пре 19 минутајош 27 повезаних
Србија на удару топлотног таласа и нових пожара: Делиблатска пешчара и Шангај под ватри
Наслови.аи пре 29 минутајош 74 повезане
Отели, заточили, па свирепо мучили мушкарца: Ухапшени припадници "врачарске групе", за једним се још трага
Мондо пре 53 минутајош 19 повезаних




